Video podcast’ai „Ką man daryti?“

KĄ MAN DARYTI?

Savo tinklalaidėse, kurias pavadinome ,,Ką man daryti?“ mes atsakome į dažniausiai užduodamus klausimus, bei aptariame populiariausias psichologijos temas. Be to dar –dosniais dalijame patarimus, ką būtų galima daryti arba ko nedaryti, sprendžiant įvairius psichinės gerovės klausimus.
Ir nors psichologų rengimo teorijoje patarimų dalijimas griežtai nerekomenduotinas, visgi mano manymu, patarimai dar ir kaip padeda. Patarimus išgirstantys ir patarimais besinaudojantys pasiekia įspūdingų pokyčių gyvenime. 🌟
Suprantama, niekas dar nepasveiko ir nė vienas pokytis savaime neištiko, vien tik išsiaiškinus ,,KĄ“ reikėtų daryti. Situacijos sprendžiasi ir psichologinė gerovė atkuriama, tik jei ,,MAN“ pavyksta kažką dėl to ,,DARYTI“.
Todėl tikimės, jog mums su Agne savo tarpdisciplininiais dialogais pavyks jus ne tik informuoti, bet ir padrąsinti bei įkvėpti. 🙌🏻
Kviečiame klausytis mūsų tinklalaidžių, kurias rasite Patreon‘o platformoje.
O trumpas ištraukas iš podcast’ų galite rasti mūsų youtube kanale:

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Įvyko klaida

Sėkmingai!

Gyvosios psichologijos studija

Seminarai, grupės, konsultacijos. Vilnius, Liepyno 2-65.

Studijos pasiūlymai

,,Septynios didžiosios nuodėmės psichologo kabinete“

Savo knyga siekiau įkvėpti skaitytoją nepasiduoti bejėgystei, kad ir kokią psichinės nesveikatos diagnozę beišgirstų. Norėjau priminti apie kiekviename mūsų esantį Dvasios karį, pajėgų susidoroti net su tamsiausia sielos naktimi.