Sensorinės meditacijos

Sensorinės meditacijos

„Meditacija nenukels tavęs į kitą pasaulį, bet atskleis giliausias ir nuostabiausias pasaulio, kuriame tu jau gyveni, dimensijas.” – Zen Master Hsing Yun

Sensorines meditacijas veda Agnė Vėželytė, energoterapinių praktikų autorė.

Dažnai girdime patarimus: “Dirbk su savimi ir pasveiksi; dirbk su savimi ir atrasi savo pašaukimą; dirbk su savimi, kad galėtum atleisti, paleisti ar susikurti geresnius santykius.” Tokius pasiūlymus mes gauname iš savo mokytojų, knygų, konsultantų, bet ką iš tiesų reiškia tas “dirbk su savimi”, – dažnai lieka neaišku. 

Sensorinės meditacijos – tai gilaus, realaus darbo su savimi praktikos. Tam, kad galėtume sveikti, keistis, susigrąžinti išeikvotus vidinius resursus mums neužtenka išsikalbėti, prikaupti žinių ar pradėti teisingai mąstyti. Kad augtume savo psichinėje ir dvasinėje sveikatoje, mes turime atkurti harmoningą savo proto, kūno ir sielos komunikaciją. 

Sensorinės meditacijos pirmiausia ir skirtos šiai komunikacijai atkurti bei stiprinti. Taip pat praktikų metu mes tyrinėjame savo vidinį pasaulį, išvalome, perkuriame savo vidinę jutiminę ir energetinę erdvę, mokomės savireguliacijos, susitelkimo į savo jausmus, tyrinėjame savo kūno pojūčius. 

,,Žinojimas, ką jaučiame, yra pirmasis žingsnis norint sužinoti, kodėl mes taip jaučiamės. Jeigu žinome apie nuolatinius pokyčius, kurie vyksta mūsų viduje ir išorinėje aplinkoje, galime sutelkti jėgas ir juos suvaldyti“. – Bessel van der Kolk.

Sensorines meditacijas rekomenduojame:

  • praradusiems ryšį su savo jausmais; 
  • negirdintiems savo kūno pranešimų;
  • netekusiems vidinio kompaso: pasimetusiems, susipainiojusiems;
  • negalintiems pajusti vidinės ramybės;
  • nemokantiems norėti, svajoti;
  • jaučiantiems išsekimą, nuolatinį nuovargį, apatiją;
  • nemokantiems mylėti;
  • norintiems susigrąžinti savo gyvenimo šeimininko teises.

Meditacijos skirtos visiems, kurie suvokia vidinio darbo vertę bei prasmę, ir nori tą daryti giliausiu įmanomu būdu. Darbas vyksta mažose grupėse, ramioje aplinkoje, sekant švelniu vedimu.

Sensorinės meditacijos praktika trunka 1 valandą, ją sudaro kelios viena kitą papildančios dalys:
-trumpas kūno pažadinimas – mankšta;
-energetiniai ir vizualizacijos pratimai;
-balsu vedama meditacija. 

Meditacijos vyksta du kartus per savaitę – kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį nuo 18:30.

Trukmė – 1val.
Kaina: Vienkartinis apsilankymas – 10 eur. Mėnesinis mokestis už vieną kartą per savaitę: 45 eur, už du kartus per savaitę: 75 eur. Galimas dalyvavimas ir virtualiai (kaina 5 eur).

Apranga patogi, nevaržanti judesių. 

Prie grupės galima prisijungti bet kada. Tai galite padaryt užpildžius registracijos formą arba parašius info@gyvojipsichologija.lt

Gyvosios psichologijos studija

Turite klausimų? Norite užsiregistruoti?

Susisiekti