Karjeros ir asmeninio augimo konsultacijos

Karjeros ir asmeninio augimo konsultacijos

Linked In Logo Company - Free vector graphic on PixabayLijana Geštautaitė, MB HR Revisited vadovė, organizacijų ir asmeninio augimo konsultantė

Žmonės nuolat siekia būti geresniais: geriau vadovauti, geriau dirbti ir bendradarbiauti, geriau pasirinkti savo kelią, lengviau irtis pokyčių metu. Kad šis gražus siekis netaptų chaotišku klaidžiojimu, būtina turėti kompasą ir žemėlapį. 
Karjeros ir asmeninio augimo konsultacijos gali padėti savo krypties ir tikslo paieškose. Ir ne tik…

Konsultacijos rekomenduojamos taip pat ir tiems, kas jaučiasi perdegę, demotyvuoti, pasimetę ar strigę karjeroje; ieško tinkamiausios veiklos ar darbo; yra atsidūrę sudėtingoje situacijoje darbe (toksiška atmosfera komandoje, nepasitikite savo vadovu); nesijaučia geriausia savo versija tiek rezultatų, tiek savijautos prasme.

Trumpiau tariant, tai pagalba norintiems išjudėti iš sąstingio darbe ar gyvenime ir ieškantiems praktiškų patarimų, kaip tai padaryti.

,,Pažadu, kad iš manęs neišgirsite skambių frazių “išeik iš savo komforto zonos” ar paskatinimo pasivaikščioti ant žarijų, kad sau kažką įrodytumėte. Aš išklausau, gilinuosi į situaciją bei jūsų tikslus ir tada pereiname prie konkrečių praktiškų veiksmų, kaip jums padėti ir kokio palaikymo reikėtų iš manęs, kol patys tų veiksmų imsitės. 
Vienintelė sąlyga, kurią keliu norintiems konsultuotis – noras padėti sau“.Lijana.

Konsultacijos yra asmeninės. Susitikimai vyksta klientui patogioje vietoje arba virtualiai. Susitikimų skaičius priklauso nuo kliento tikslų ir veiksmų, reikalingų jiems pasiekti.

Konsultacijos kaina: 60 EUR.
Trukmė: 1val.
Jei norite susitarti dėl konsultacijos ar turite klausimų, kreipkitės el. paštu: lijana@hrrevisited.com

 

Gyvosios psichologijos studija

Turite klausimų? Norite užsiregistruoti?

Susisiekti