Intensyvi meditacijų savaitė

2021m. balandžio 6-11 dienomis.

Kiekvieną dieną nuo 8:00.

Kviečiu savo darbo dieną pradėti kitaip – nuo meditacijos.

Šis intensyvus meditacijų ciklas yra skirtas susipažinimui su meditacijų nauda ir poveikiu gyvenimo kokybei, jei tai taptų jūsų kasdienybės dalimi. Ši savaitė galėtų tapti postūmiu ar net įsipareigojimu kažką keisti, kad kažkas keistųsi. Tarkim, kad ir pradėti savo dieną kitaip nei visada. Viena rytinė valanda, skirta tik sau, savo kūnui, jausmams ir vidaus stiprinimui tėra tik 4% mūsų paros. Tai labai mažai, lyginant su dideliu vienos valandos poveikiu visos dienos kokybei ir bendrai savijautai.
Intensyvios meditacijų savaitės metu supažindinsiu jus su įvairiomis meditacijų technikomis, kurias ciklui pasibaigus galėsite daryti savarankiškai, be vedančiojo. Taip pat atsiųsiu meditacijų aprašymus bei muziką.
Kursą vedu aš – Agnė. Energoterapinių praktikų autorė, sertifikuota “Yoga Essence Rishikesh” meditacijų mokytoja.
Meditacija – vienas efektyviausių savipagalbos būdų, kurį praktikuoju pati jau ne vienerius metus. Ir galiu drąsiai teigti, jog tai tikrai ne nuobodus užsiėmimas, skirtas tik pašvęstiesiems ar vienuoliams. Medituoti galime visi, visaip ir savaip. Nes meditacija ,,vyksta” ne tik Himalajuose, ir ne tik lotoso pozoje. Savo meditacijose mes judame, sėdime, gulime; keliaujame, jaučiame, įsivaizduojame ir pasiekiame tikrai ryškių pokyčių savo gyvenimo kokybėje, skirdami šiam dvasios ekologijos užsiėmimui tik 4% paros laiko.
Esu įsimylėjusi meditaciją. Noriu tuo pasidalinti su jumis 💜

– Su meile, Agnė
Nuo antradienio iki šeštadienio, susitiksime kasdien 8:00 ir skirsime valandą laiko vis kitokiai meditacinei praktikai. Paskutinę ciklo dieną – sekmadienį – aptarsime savo patyrimus ir savaitės pokyčius kartu su psichologe, psichoterapeute Lina Vėželiene.
Kurso kaina: 50 eur. Perkant kartu su “Pažink save” kursu, meditacijų savaitės kaina – 30eur.
Ciklas vyks Zoom platformoje per mūsų virtualią studiją.

Registracija ir daugiau informacijos

Gyvosios psichologijos studija

Turite klausimų? Norite užsiregistruoti?