Straipsniai

NARCIZINIS BURBULAS
Jei tik leistum sau jausti, tai santykiuose su narcizu pirmiausia pajausi tuštumą: jo žodžiuose, veiksmuose, net jausmuose, apie kuriuos tau yra pasakojama. Antra, pasijusi daiktu, o trečia neišvengiamai jausi nuo to asmens sklindančią grėsmę, kad ir labai lengvą, vos vos apčiuopiamą, bet jei tik įsiklausytum į save, išgirstum atkaklų raginimą bėgti. 
Skaityti
SUSKILUSIEJI
Suskilusieji - tai žmonės, gyvenantys nuolatinėje abejonėje dėl savo paties tikrumo, dėl gyvenimo tikrumo ir santykių su kitais tikrumo. Jų pasaulėvokoje vyrauja nerimas ir ištisiniai pavojai, trumpai tariant, juos kamuoja ,,stabilus nestabilumas“ (O. Kemberg, 1975). [Turbūt normalu nesijausti stabiliai, jei esi suskilęs?].
Skaityti
ŠOKYJE ĮSIKŪNIJANTIS DVASINGUMAS
Man labai nepatinka abstrakcijos. Jos negyvos ir klaidinančios. Lygiai taip pat nepatinka ir deklaracijos, pozos, vaidinimai. Man patinka, kai žodžiai dera su jausmu, o jausmas dera su judesiu. Aš netikiu kalbomis apie kažkur giliai....
Skaityti
,,Gyvoji psichologija” – iš esmės tai apie meilę!
Žmonės turi nemeilės traumas. Nemeilė sužaloja jų širdis ir atveria sielas nuodėmėms...
Skaityti
Meditacijos psichoterapija
Šįkart vaikščiojau Romos senamiesčiu, aplankiau pačias gražiausias miesto vietas...
Skaityti
Kaip mylėti moterį? 7 naudingos rekomendacijos
(Rekomendacijos skirtos vyriškai auditorijai, bet gali būti įdomios ir moterims, ypač toms, kurios jau pamiršo ką reiškia būti moterimi).
Skaityti
1 2 3 8
0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasĮ parduotuvę
    -->