Šokio terapijos seminarasŠokio terapijos seminaras

Šokio terapijos seminaras

AŠ TARP KITŲ – BENDRYSTĖ

Kovo 24 d. 17.30-20.30

 

,,Nėra jokio Aš paties savaime – visuomet yra tik Aš iš žodžių poros Aš-Tu  arba iš žodžių poros Aš Tai“ – Martin Buber.

 

Šoksime ir tyrinėsime bendrystę su kitais žmonėmis. Pažinsime save santykiuose su kitais. Mokysimės išlikti savimi tarp kitų. Kaupsime laisvę ir drąsą būti žmonių grupės dalimi. 

Seminaras ypač tinka tiems, kurie santykiuose su kitais žmonėmis jaučiasi suvaržyti, nedrįsta būti savimi ir norėtų jaustis laisviau. 

,,Gyvosios psichologijos“ šokio terapija maloni, lengva ir paveiki, į terapinį procesą vienu metu įtraukianti ir protą, ir jausmus, ir kūną. Ji yra skirta visiems, kuriems patinka judesys ir šokis, todėl norinčių dalyvauti neriboja, nei amžius ar choreografiniai gebėjimai. 

,,Gyvosios psichologijos“ šokio terapija remiasi JAZZO šokio metodu, kurį sukūrė Mimoda Jazzo, pavadindamas tai ne šokiu, o tiesiog ,,estetiniu pasipriešinimu gravitacijai“. 

Seminarą veda Lina Dirmotė – Meilės stichijų psichologė, psichoterapeutė, Jazzo šokio instruktorė.

Seminaro data: 2023 m. kovo 24 d.  17.30-20.30.

Vieta: ,,Gyvosios psichologijos“ studija, Gedimino pr.21/A. Vienuolio g. 2, 3 aukštas, Vilnius.
Dalyvavimo mokestis: 50 eur. (registracija patvirtinama sumokėjus dalyvavimo mokestį. Mokestis grąžinamas, jei registracija atšaukiama ne vėliau kaip 24 val. iki seminaro pradžios).

Dalyvių skaičius: 10 žmonių.

 

REGISTRACIJA

 

Sąskaita apmokėjimui:

MB Gyvoji psichologija

Registracijos kodas 305423808

Sąsk. Nr. LT867300010161373819

Paskirtis: Šokio seminaras

Daugiau informacijos: info@gyvojipsichologija.lt

0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasĮ parduotuvę