Savivertės reabilitacijos kursasSavivertės reabilitacijos kursas

Savivertės reabilitacijos kursas

8 savaitės / 16 užsiėmimų 2021 m. gegužės 10 d. – liepos 7 d.

 

Savivertė atspindi žmogaus santykį su savimi. Kalbant vaizdingiau, ją galima būtų palyginti su vidiniais namais. Ar tau patinka tavo vidiniai namai? Ar tu nori juose būti? Galbūt jie liūdni, nesvetingi ir nejaukūs, nes juose trūksta šviesos ir džiaugsmo? O kokia tavo namų vertė? Ar tu jais didžiuojiesi, juos myli ir puoselėji, ar slepi savo adresą net nuo pačių artimiausių?

Kai kurios gyvenimo patirtys mus iškrausto iš mūsų vidinių namų. Tuomet, net ir juos turėdami, mes gyvename taip, lyg būtume benamiai, nedrįsdami pažvelgti vidun, nes ten vis dar šeimininkauja skausmas ir neviltis. O gal tu apskritai neturi namų? Neturi tokios vietos, kurią galėtum vadinti savo namais? Jautiesi vienišas ir nesaugus benamis?

Kokie tavo vidiniai namai – koks ryšys su jais – tokia ir tavo savivertė.

Žema savivertė reiškia, jog žmogus yra praradęs savo vidinius namus, todėl negyvena savo gyvenimo. Nejaučia to, ką jaučia, arba ignoruoja tai, ką jaučia. Jis nepasitiki savimi. Jaučiasi priklausomas nuo kito (-ų) asmens (-ų). Nedaro to, ką nori daryti. Nežino, ko nori. Jam būdingas polinkis pritapti, patikti, atitikti. Jo visatos centras yra kiti žmonės. Todėl jis puikiai geba susilieti su kitais, gyventi kitų interesais, būti patogus ir ,,žemiau žolės“, bet jam labai sunku kurti lygiavertiškus meilės ryšius. Santykiuose jis nesijaučia saugus, dažnai išgyvena baimę, neurotinę kaltę ar gėdą. Beje, kartais menka savivertė gali būti kompensuojama ir kitų žmonių menkinimu, polinkiu kontroliuoti, pranašumo demonstravimu.

Žmogus savo vertę praranda dėl:

● Destruktyvių ankstyvosios raidos patyrimų (smurtas, apleistumas, hiperkontrolė).

● Psichologinio ir/ar fizinio smurto asmeniniuose santykiuose.

● Kopriklausomybės nuo priklausomybėmis sergančių asmenų.

Gera žinia – savivertės reabilitacija įmanoma! Mūsų praktikoje tokių atvejų pasitaiko… Todėl remiantis geriausia savo ir savo klientų patirtimi, parengėme unikalų savivertės reabilitacijos kursą, kurį sudaro intensyvi terapinė programa, apjungianti fizinius, psichinius, emocinius ir dvasinius procesus.

 

Programoje:

● Grupinės psichoterapijos sesijos.

● Sensorinės meditacijos.

Užsiėmimai vyks ,,Gyvosios psichologijos“ studijoje (Vilniuje, Gedimino pr.21 / A.Vienuolio 2), du kartus per savaitę, pirmadieniais ir trečiadieniais nuo 18:00, po 90 minučių.

Pirmadieniais vyks grupinė psichoterapija. Čia bus aptariamos žemos savivertės priežastys ir pasekmės, stiprinami vidiniai resursai, dalijamasi patirtimi. Grupinės psichoterapijos sesijas veda psichologė psichoterapeutė Lina Vėželienė.

Trečiadieniais vyks sensorinės meditacijos. Meditacijos yra skirtos santykio su savo kūnu ir vidiniu pasauliui atkūrimui, stiprinimui ir transformacijai. Meditacijas veda meditacijų mokytoja ir energoterapeutė Agnė Vėželytė. Aptarime dalyvauja psichologė psichoterapeutė Lina Vėželienė.

 

Pirmadieniais, trečiadieniais 18:00-19:30.

Dalyvavimo kaina: 360 eur. Registracijos mokestis – 60 eur.

Maksimalus dalyvių skaičius: 10.

Registracija patvirtinama gavus registracijos arba pilną kurso mokestį. 

REGISTRACIJA

Sąskaita apmokėjimui:
MB Gyvoji psichologija
Registracijos kodas 305423808
Sąsk. Nr. LT867300010161373819
Paskirtis: Savivertės reabilitacijos kursas

Jei turite klausimų, rašykite adresu: info@gyvojipsichologija.lt