“Pažink save” online kursas nuo rugsėjo 18 d.“Pažink save” online kursas nuo rugsėjo 18 d.

“Pažink save” online kursas nuo rugsėjo 18 d.

APIE KURSĄ

,,Pažink save” kursas – tai savarankiška kelionė į savo vidinį pasaulį. Taikydami įvairius psichologinius metodus bei instrumentus susipažinsite su savo charakteriu, emocijomis, vertybėmis, nuostatomis ir kitais asmeniniais ypatumais. Įgytas teorines ir praktines žinias galėsite taikyti bet kurioje savo gyvenimo srityje, nes nuoseklus ir gilus savęs pažinimas ne tik išlaisvina iš priklausomybės nuo kitų nuomonės ar vertinimų, bet ir sukuria tvirtą pamatą savigarbai bei pasitikėjimui savimi.

Kurso programą sudaro 8 temos, kiekvienai temai yra skiriamos kelios užduotys. Kurso dalyviams visos programos metu padės psichologė ir  kuratorė. Taip pat vyks gyvos diskusijos virtualioje ,,Pažink save“ grupėje ir du susitikimai su programos autore, psichologe, psichoterapeute Lina Dirmote Vėželiene, kuri atsakys į dalyviams kilusius klausimus.

Sėkmingai įveikusiems visas užduotis, bus išduodami ,,Gyvosios psichologijos“ nuotolinio mokymo kurso ,,Pažink save“ baigimo sertifikatas.

“Pažink save” kurso pradžia 2022m. rugsėjo 18d.

Kurso nauda

,,Savęs pažinimo“ programa parengta, remiantis geriausia kelių psichologijos mokyklų patirtimi, todėl gali patenkinti įvairiausius kurso dalyvių poreikius, ne tik edukacinius, bet ir psichoterapinius.

Gilėja savęs priėmimas ir supratimas.

Didėja pasitikėjimas savimi.

Sprendžiasi tapatybės problema.

Aiškėja gyvenimo tikslai ir siekiai.

Stiprėja savirefleksijos įgūdžiai.

Didėja tolerancija kitiems ir kitokiems.

Gilinamos psichologijos mokslo žinios.

Kursą sudaro:

Visa programa bus realizuojama THINKIFIC platfromoje. Visos kiekvienos sekančios savaitės užduotys bus atrakinamos sekmadieniais. Rekomenduojame vienos savaitės užduotis spėti atlikti per vieną savaitę. Atsilikus nuo grupės gali būti keblu lygiavertiškai dalyvauti diskusijose ir aptarimuose.

8 teorinės temos

7 testai

Daugiau nei 30 užduočių ir pratimų, lavinančių savirefleksiją ir savęs pažinimo gebėjimus

5 projekciniai metodai

Kuratoriaus-psichologo pagalba atliekant užduotis

Diskusijos ir aptarimai virtualioje grupėje

2 virtualūs susitikimai su kurso vadovu

Papildoma 2 savaičių prieiga prie visos kurso medžiagos

Kurso baigimo sertifikatas

Kurso autorė – Lina Dirmotė Vėželienė

Psichologė, psichoterapeutė, pedagogė. Populiariosios psichologijos knygų autorė (“Septynios didžiosios nuodėmės psichologo kabinete”, 2018 ir “Žuvis medyje”, 2020, ,,Vidurio amžiaus paauglystė arba ką veikti po 50-ties”, 2022), “Gyvosios Psichologijos” tinklaraščio autorė ir “Gyvosios Psichologijos” holistinių psichoterapinių paslaugų studijos vadovė.

Kurso kaina – 125 eur

Daugiau informacijos ir registracija

0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasĮ parduotuvę