Meditacinės psichoterapijos savaitgalisMeditacinės psichoterapijos savaitgalis

Meditacinės psichoterapijos savaitgalis

Spalio 30-31 d.

Kūno, proto ir širdies harmonijai!

  • Medituoti? Valandų valandas sėdėti lotoso pozoje ir kontempliuoti tuštumą? Ne, dėkui, tai ne man. 
  • O jeigu ne taip sudėtingai? Gal vis tik norėtum tapti savo vidinės realybės šeimininku? Mokėti klausyti širdies ir nuraminti protą? 

Meditacinės psichoterapijos praktikas vedame jau antrus metus. Teigiami dalyvių atsiliepimai ir vertingos patirtys įkvėpė mus sukurti dar intensyvesnę šio praktinio seminaro versiją – meditacinės psichoterapijos savaitgalį. Šį kartą net dvi dienas skirsime susitikimui savo jausmais, norais, intuicija. Mokysimės kaip save išgirsti, nuraminti, apsaugoti, kaip atgauti prarastas jėgas. Praktiškai išbandysime unikalius ir veiksmingus savipagalbos įrankius, pildysime savo vidinius resursus, kad į sudėtingus iššūkius galėtume žvelgti ramiau, išmintingiau ir drąsiau. Visa tai vyks meditacijos ir psichoterapinio palydėjimo procese.

Meditacija nėra pabėgimas nuo realybės ,,tikroji meditacijos prasmė yra keistis iš vidaus, pasitelkiant proto pratybas“, – rašo budistų vienuolis Matthieu Ricard‘as. Medituojantys žmonės išmoksta nešališkai stebėti save ir savo jausmus. Ramus, nešališkas stebėjimas įgalina matyti viską taip, kaip yra. Atsiranda įgūdis jausti, tai ką jauti ir matyti tai, ką matai. Žmogus išsilaisvina iš polinkio interpretuoti, remiantis išankstiniais įsitikinimais ir savo baimėmis. Išvengdamas saviapgaulės ir iliuzijų, pradeda pasitikėti savo paties tiesa ir jo savivoka įgauna vientisumo bei aiškumo. Savęs stebėjimas iš vidaus psichologijoje vadinamas interocepcija (lotyniškai, ,,žvelgimas į save“). Ir tai vienas iš bazinių savipagalbos įgūdžių, kurie formuojasi meditacijos metu. 

Visai nesvarbu, kaip tu medituosi: ilgai ar trumpai, sėdėdamas, gulėdamas, vaikščiodamas ar šokdamas, susitelkdamas į pojūtį, vaizdinį ar į kvėpavimą, – svarbu, kad tu išmoktum žvelgti į save ir matyti kas tavyje vyksta, kad galėtum visa tai suprasti, priimti ir keisti.

 

Meditacinės psichoterapijos savaitgalį organizuoja ,,Gyvosios psichologijos“ studija.

Savaitgalio tvarkaraštis

Šeštadienis

12.00 –13.30 pirma sesija.

13.45–15.30 antra sesija.

15.45-17.00 trečia sesija.

Sekmadienis

10.00 –11.30 pirma sesija.

11.45–13.30 antra sesija.

13.30-15.00 pietų pertrauka. 

15.00-16.30 trečia sesija.

16.45-18.00 ketvirta sesija.

Veda: Psichologė psichoterapeutė Lina Vėželienė ir sensorinių meditacijų mokytoja Agnė Vėželytė

Vieta: “Studija OM”, A. Vivulskio g. 41, Vilnius.

Mokestis dalyviui: 140 eur. Registracijos mokestis 40 eur. Registracijos mokestis negrąžinamas. 

Renginio metu bus laikomasi valstybės nurodymų dėl Covid-19.

Dalyvių skaičius ribotas.

REGISTRACIJA

Sąskaita apmokėjimui:
MB Gyvoji psichologija
Registracijos kodas 305423808
Sąsk. Nr. LT867300010161373819
Paskirtis: Savaitgalis

Jei turite klausimų, rašykite adresu: info@gyvojipsichologija.lt