4 Meditacijų praktika ,,Aš pasitikiu”

Vyksta gyvai ir nuotoliu
4 Meditacijų praktika ,,Aš pasitikiu”4 Meditacijų praktika ,,Aš pasitikiu”
Specialistas:
Agnė Vėželytė
Data:
Birželio 5d.
Trukmė:
4 dienos (kasdien 18:30-19:30)
Kaina:
70eur
Dalyvių skaičius:
12 gyvai (online - neribotas)

Meditacijas veda – sensorinių meditacijų autorė, mokytoja Agnė Vėželytė.

 

Aš jaučiu – ir tuo pasitikiu.

Aš matau – ir tuo pasitikiu.

Aš reaguoju – ir tuo pasitikiu.

Aš nusprendžiu – ir tuo pasitikiu.

Aš myliu – ir tuo pasitikiu.

 

Nepasitikėjimas – baimių šaltinis, gyvenimo stabdis, kūrybinis blokas, meilės ryšių griovėjas. Nepasitikėjimo išimti iš savęs neįmanoma, bet galima stiprinti pasitikėjimą. Visų pirma, savimi, savo pojūčiais, jausmais, idėjomis, o vėliau – gyvenimu ir kitais. Su beaugančiu pasitikėjimu, auga savivertė, atsiveria nauji keliai, atsiranda drąsa pradėti kažką keisti ir darosi lengviau kurti nuoširdžius santykius. O efektyviai auginti pasitikėjimą galima meditacijos pagalba.

Birželio 5-8 dienomis, kasdien nuo 18:30-19:30 vyks intensyvi 4 meditacijų praktika skirta norintiems stiprinti savo pasitikėjimą. Nors meditacija kasdien trunka tik vieną valandą, jos poveikis ir vidiniai procesai vyks visas šias dienas ir dar ilgiau. Praktikos metu auginsime pasitikėjimą savimi, gyvenimu ir kitais. Šalinsime nepasitikėjimo priežastis, įsitikinimus ir baimes. Dalyvaudami šiame cikle taip pat išsinešite praktinius įrankius, kurie padės greitai susigrąžinti pasitikėjimą kasdieniese situacijose.

Šis ciklas skirtas jau praktikuojantiems ar praktikavusiems sensorinę meditaciją. Kitiems, norintiems prisijungti, iki šios praktikos pradžios reikėtų sudalyvauti bent vienoje sensorinėje meditacijoje, kurios vyksta ketvirtadieniais 18.30 ,,Gyvosios psichologijos“ studijoje gyvai arba online.

_______________________________

Susitiksime kasdien nuo pirmadienio iki ketvirtadienio 18:30. Meditacinei praktikai skirsime valandą laiko. Galite dalyvauti atvykę gyvai į ,,Gyvosios Psichologijos” studiją arba online per Zoom, arba dalyvauti su įrašais.

Jei kurią nors dieną negalėsite dalyvauti, atsiųsiu jums tos dienos meditacijos garso įrašą. Rekomenduoju nepraleisti nė vieno susitikimo.

Meditacijos vyks gyvai ,,Gyvosios Psichologijos” studijoje bei online Zoom platformoje arba galima dalyvauti su įrašais.

Data: 2023m. birželio 5-8 dienomis. Kasdien 18:30-19:30.
Kaina: 70 eur
Dalyvių skaičius: 12.

Sąskaita apmokėjimui:
LT287300010120573074
Agnė Vėželytė
Paskirtis: Meditacijų ciklas
Suma: 70.00

Registracija galutinai patvirtinama gavus dalyvavimo mokestį.

Atsiliepimai
0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasĮ parduotuvę