4 Meditacijų praktika ,,Sveiki santykiai”

Vyksta gyvai ir nuotoliu
4 Meditacijų praktika ,,Sveiki santykiai”4 Meditacijų praktika ,,Sveiki santykiai”
Specialistas:
Agnė Vėželytė
Data:
Spalio 5d. 19:00
Trukmė:
Spalio 5-8d. kasdien 19:00-20:00
Kaina:
70eur
Dalyvių skaičius:
Gyvai - 8; online neribotas.
Meditacijas veda – sensorinių meditacijų autorė, mokytoja Agnė Vėželytė.
Kaip išlikti savimi santykiuose? Kaip nesusilieti su kitu žmogumi? Ką aš galiu duoti santykyje su kitu? Kas man svarbu ir ko man reikia? Kam man reikalingas santykis? Koks aš santykyje ir ne santykyje?
Bet kokiame santykyje susiduriame su šiais klausimais, į kuriuos dažnai nuoširdaus atsakymo nerandame. Išlikti savimi santykiuose su kitu žmogumi nėra lengva, save pametame, prisitaikome, priprantame… Šis ciklas skirtas išmokti nepamesti savęs būnant bet kokiame santykyje. Pažinti savo ribas, norus ir poreikius iš vidaus, pajausti ką galime įnešti į vieną ar kitą santykį ir ką norėtume gauti.
Spalio 5-8 dienomis, kasdien nuo 19:00-20:00 vyks intensyvi 4 meditacijų praktika (gyvai ir online) skirta norintiems kokybiško patyrimo ir suvokimo apie tai ,,kas man yra sveiki santykiai”. Nors meditacija kasdien trunka tik vieną valandą, jos poveikis ir vidiniai procesai vyks visas šias dienas ir dar ilgiau. Dalyvaudami šiame cikle išsinešite praktinius įrankius, kurie padės išlikti savimi santykiuose, pažinti savo poreikius ir galimybes.
Šis ciklas skirtas jau praktikuojantiems ar praktikavusiems sensorinę meditaciją. Kitiems, norintiems prisijungti, iki šios praktikos pradžios reikėtų sudalyvauti bent vienoje sensorinėje meditacijoje, kurios vyksta antradieniais 9:30 ir ketvirtadieniais 18.30 ,,Gyvosios psichologijos“ studijoje gyvai arba online.
Susitiksime kasdien nuo ketvirtadienio iki sekmadienio 19:00. Meditacinei praktikai skirsime valandą laiko. Galite dalyvauti atvykę gyvai į ,,Gyvosios Psichologijos” studiją arba online per Zoom, arba dalyvauti su įrašais.

Jei kurią nors dieną negalėsite dalyvauti, atsiųsiu jums tos dienos meditacijos garso įrašą. Rekomenduoju nepraleisti nė vieno susitikimo.

Data: 2023m. spalio 5-8 dienomis. Kasdien 19:00-20:00.
Kaina: 70 eur
Dalyvių skaičius gyvai: 8.
Sąskaita apmokėjimui:
LT287300010120573074
Agnė Vėželytė
Paskirtis: Meditacijų ciklas
Suma: 70.00

Registracija galutinai patvirtinama ir vieta rezervuojama gavus dalyvavimo mokestį.

Atsiliepimai
0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasĮ parduotuvę