Dviejų dienų online seminarasDviejų dienų online seminaras

Dviejų dienų online seminaras

Meilės stichijų psichologija 

KAIP BŪTI SAVO STICHIJOJE?

2023 m. balandžio 1-2 d.

 

Kviečiame į pirmąjį online seminarą, skirtą gilesniam savęs pažinimui pagal Penkių meilės stichijų teoriją. Jau dvi offline grupės baigė šį kursą ir dalinasi sau svarbiais rezultatais: iš daugybės kompleksų išlaisvinantį savęs priėmimą, drąsesnį buvimą savimi ir gerokai ūgtelėjusią savivertę. Tokius rezultatus galima pasiekti gyvenant savo Stichijoje. 

Kokia tavo Meilės stichija? Kas Tu – Ugnis, Vanduo, Oras, o gal Žemė? Kuri Stichija lemia Tavo gyvenimo būdą? Kaip Tau būti savo Stichijoje? Kurios stichijos Tau stinga ir kur jos galėtum gauti?

Jei įdomu save pažinti per Penkias meilės stichijas, kviečiame į 6 sesijų seminarą, kuriame:

  1. Pažinsite savo pagrindinę Meilės stichiją.
  2. Suprasite, kas lemia jūsų problemas santykiuose ir kokio partnerio jums reikia.
  3. Sužinosite, kokios veiklos jums tinka ir kodėl tinka.
  4. Atrasite unikalius psichologinių problemų sprendimo būdus.
  5. Sustiprinsite pasitikėjimą savimi.

 

Penkios Meilės stichijos – tai Gamtos energetinė statybinė medžiaga. Visa, kas gyva yra sukurta iš šių penkių Meilės raiškos kokybių: Ugnies, Vandens, Oro, Žemės ir Šviesos. Žmogus būdamas Gamtos dalis taip pat yra ,,pagamintas“ iš šių penkių Meilės stichijų. Įsivaizduojat? Mes esame pagaminti ne tik iš kaulų ir raumenų, bet ir iš gyvybinės Meilės energijos, kuri reiškiasi mūsų žemiškuose kūnuose kaip Ugnis, Vanduo, Oras, Žemė bei Šviesa! 

Toks požiūris į save labai daug ką keičia. Psichologinių problemų sprendimo kontekste, iš esmės keičia viską! Papasakosime apie visa tai išsamiai ir padėsime patirti praktiškai.

 

Seminaro metu vyks 6 sesijos skirtos kiekvienai Stichijai patirti ir pažinti. Vienos sesijos trukmė 1,5 val. Kiekvieną sesiją sudaro: teorija, sensorinė meditacija, psichoterapinis aptarimas, šokio praktikos. 

Data: 2023 m. balandžio 1-2 dienomis: 10:00-15:30.

Kaina dalyviui: 220 eur. Registracijos mokestis 50 eur (įeina į seminaro kainą). Mokestis grąžinamas, jei registracija atšaukiama ne vėliau kaip 24 val. iki seminaro pradžios.

Maksimalus dalyvių skaičius: 15. 

Seminarą veda: 

Lina Dirmotė, Meilės stichijų psichologijos autorė, psichoterapeutė, Dvasinio intelekto ugdymo mokytoja, šokio terapijos instruktorė, knygos ,,Penkios meilės stichijos“ (Alma littera, 2023) bendraautorė 

Agnė Vėželytė, sensorinių meditacijų mokytoja, energoterapeutė, ©Penkių Meilės stichijų filosofijos autorė, knygos ,,Penkios meilės stichijos“ (Alma littera, 2023) bendraautorė. 

 

REGISTRACIJA

Registracija patvirtinama gavus pilną (220 eur) arba registracijos (50 eur) seminaro mokestį. 

 

Sąskaita apmokėjimui:

MB Gyvoji psichologija

Registracijos kodas 305423808

LT867300010161373819

Paskirtis: online seminaras

 

Atsiliepimai apie seminarą:

5 meilės stichijų kursas man buvo nuostabus atradimas ir vartai gilyn į save. Kurso vadovės draugiškai perspėjo, kad jį pabaigus nebepavyks į save ir aplinką žvelgti taip, kaip iki šiol, ir šie žodžiai visiškai išsipildė! Pabaigus kursą, dalykus, apie kuriuos man anksčiau ne visai aiškiai šnabždėdavo nuojauta, dabar suprantu daug aiškiau ir skaidriau. Kurse sužinoti (o gal labiau išjausti) dalykai dabar man padeda jaustis daug laisviau ir džiugiau “savo odoje”, mylėti, priimti ir gerbti autentišką save, o taip pat neprimesti sau svetimų vaidmenų ir įvaizdžių, išmokė, kaip geriau atliepti savo poreikius. Rekomenduočiau kursą visiems sau brangiems žmonėms. Jis buvo ne tik labai naudingas, bet ir smagiai pateikiamas, o vadovės ir kurso dalyvės sukūrė jaukią ir šiltą aplinką. Ačiū! – Eglė

____________________________

Kursas „Penkios meilės stichijos“ man buvo svarbus tuo, kad jo metu reikėjo atsigręžti į save. Klasikinė psichoterapinė grupė taip pat yra būdas ieškoti savęs per savo atspindį kituose. Šio kurso metu, nors šalia ir buvo kiti, svarbiausia buvau aš pati: mano santykis su pačia savimi, su savo kūnu ir pojūčiais. Reikėjo pajusti save ir savąjį buvimo santykyje su savimi, su kitais ir visu pasauliu būdą. Teko mokytis atskirti, kur esu aš, o kur yra mano įsivaizduojamas ar išmoktas aš. Supratau, kad savyje turiu skirtingų stichijų ir galiu kalbėti jų kalba: kažkuri yra artima mano savasčiai, kažkurią esu gerai įvaldžiusi, kažkurią sąmoningai slopinu, kažkurios labai trūksta, kažkurios ir visai nėra. Ar šis kursas leido pajusti savąsias stichijas? Manau, kad tai ilgas procesas, bet per meditaciją, šokį, buvimo bendruomenėje jausmą labai aiškiai galėjau suvokti, kad gyvenimo skonį galiu pajusti tik užčiuopusi savąją prigimtį ir leidusi pasireikšti savajai stichijai. – Kristina

____________________________

Buvo naudinga susipažinti su visomis stichijomis, gauti išaiškinimus, praeiti savęs pažinimo kelią per stichijas.Toliau tesiu savęs pažinimą, daug pamąstymų. Ar tikrai aš esu tai kas manau ir patyriau per pažinimą? Ar vis dėlto daug išmokta, įaugę į” kraują” iš vaikystės, šeimos. Manau, tai ne vieno kurso kelias. Šis kursas tik užvedė, parodė kryptį. Turiu į ką remtis ieškant .Labiau pradėjau įsiklausyti savęs “ar man tai tinka?ar man gerai taip? ar tikrai reikia? “nemeluojant sau. – Laima

 

0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasĮ parduotuvę