Dovanų kuponas 5 grupinėms meditacijoms

 65.00

- +

Padovanok sau ar savo brangiam žmogui ramybės!

Kuomet greitas gyvenimo tempas, nesibaigiantys darbai, kasdienės buitinės problemos ir besikaupiantis nuovargis vis dažniau užima visas mūsų mintis; kai vis sunkiau sekasi sustoti ir atsipalaiduoti, – Agnės Vėželytės  (Su Meile Agnė) vedama sensorinė meditacija padeda nurimti ir sugrąžina į save. 

Sensorinė meditacija – tai gili savipagalbos praktika, kuri:

 • mažina stresą bei įtampą;
 • atkuria vidinę harmoniją;
 • transformuoja negatyvias būsenas
 • moko efektyvių savireguliacijos metodų;
 • stiprina ryšį su savimi.

Sensorinės meditacijos užsiėmimą sudaro įvadas (kūno judesio praktika), meditacijos sesija ir trumpas aptarimas. Kiekviena meditacijos sesija yra unikali ir nesikartojanti. 

 

Informacija apie kuponą:

5 Sensorinių meditacijų dovanų kuponas leidžia gyvai ar per nuotolį prisijungti prie 5 „Gyvosios psichologijos“ studijoje vykstančių grupinių sensorinės meditacijos užsiėmimų. 

 

Kaip galima dalyvauti sensorinėse meditacijose? 

 1. Dalyvauti meditacijose galima gyvai. Meditacijos vyksta ,,Gyvosios psichologijos“ studijoje, A. Vienuolio g. 2, Vilniuje.
 2. Dalyvauti meditacijose galima per nuotolį, per Zoom platformą prisijungiant prie medituojančių tiesiogiai užsiėmimo metu. 
 3. Jeigu nėra galimybės dalyvauti nei gyvai, nei per nuotolį realiuoju laiku, atsiunčiamas meditacijos užsiėmimo įrašas

 

Dar nesi tikras dėl dovanos, turi klausimų ar abejonių? Parašyk mums ir atsakysime į visus klausimus shop@shop.gyvojipsichologija.lt.

0
  Krepšelis
  Krepšelis tuščiasĮ parduotuvę