Šokio terapija

Specialistas:
Lina Dirmotė
Trukmė:
1,5 val.
Kaina:
100 eur /mėn.
Vieta:
J. Basanavičiaus g. 26

ŠOKIO TERAPIJA

DĖMESIO: Įvadinis, mėnesio trukmės kursas naujiems dalyviams prasideda 2024.04.30 17.00

Šokio terapijos sesijos vyksta kiekvieną antradienį nuo 18.30

,,Gyvosios psichologijos” studijoje vykstantys šokio terapijos renginiai ir užsiėmimai remiasi JAZZO šokio metodu, kurį sukūrė Mimoda Jazzo, pavadindamas tai ne šokiu, o tiesiog ,,estetiniu pasipriešinimu gravitacijai“. Jazzo šokio technika maloni, patogi, lengvai išpildoma, nepriklausomai nuo fizinių galimybių ar šokio įgūdžių. Todėl terapinio šokio užsiėmimus gali lankyti įvairaus amžiaus žmonės ir su šokiu susipažinę, ir pirma kartą bandantys pradėti judėti pagal muziką. Šokio terapija padeda atkurti savo prigimtinį gebėjimą estetiškai judėti pagal muziką ir tuo pat metu pasiekti išskirtinai psichoterapinių rezultatų:

  • Mažėja stresas.
  • Stiprėja savivertė.
  • Išlaisvinama iš kompleksų.
  • Geriau suvokiami savo jausmai.
  • Keičiasi požiūrį į savo kūną.
  • Lavėja dvasinis intelektas!

Šokantis žmogus yra gyvas, tikras ir gražus! Šokyje gimsta tiesa. Sekdami šokančio kūno tiesa galime suprasti, kaip iš tiesų jaučiamės ir kokie iš tiesų esame.

Šokio terapijos užsiėmimus veda Lina Dirmotė – Meilės stichijų psichologė, psichoterapeutė, Jazzo šokio instruktorė.

Skaityti Linos Dirmotės straipsnį ,,Šokyje įsikūnijantis dvasingumas“.

Įvadinio šokių terapijos kurso naujiems dalyviams pradžia 2024 m. balandžio 30 d.

Adresas: ,,Gyvosios psichologijos“ studija, J.Basanavičiaus 26 Vilnius.

Registracija ir informacija: info@gyvojipsichologija.lt. Visą informaciją galite sekti šokių terapijos Facebook grupėje.

 

Lina Dirmotė
Šokio terapeutė

,,Kai tik pradedu „leisti sau“ judėti, jausti, prabilti, atgyti – nuo pat pirmojo vidinės laisvės gurkšnio  – viskas pradeda keistis. Nuo smulkiausių „aš leidžiu sau“ impulsų ima skleistis vidinės laisvės sparnai ir akmuo po akmens nubyra visos gyvybės ir meilės tekėjimą stabdančios užtvankos. 

Nesiūlau visiems pradėti nuo šokio. Esant giliame sąstingyje, tą padaryti bus sunku. Bet, tikrai įmanoma leisti sau suvalgyti draudžiamą bandelę, paspardyti rudeninius lapus, pramiegoti darbą arba kam nors papasakoti apie savo tikruosius jausmus. Lašas po lašo daugėjant Oro (laisvės), galbūt, kada nors leisite sau netgi pakinkuoti galva, išgirdę smagią muziką. Gal net kurį kartą, kai niekas nematys, pakilsite nuo fotelio ir sušoksite savo laisvės šokį. Paskui jau galėsite leisti sau susirasti malonesnį darbą ar gal išdrįsite persikraustyti gyventi ten, kur labiau patinka. 

Ir netgi (net kvapą gniaužia nuo tokios įžūlios laisvės), kai labai įsidrąsinsite, galbūt leisite sau pabūti savimi! Bent kartais. Savimi visokiu: įdomiu, savitu, kūrybingu. Ne tuo, kuris juda vienodai, atrodo vienodai ir jaučiasi visada vienodai.“ – Lina Dirmotė.

0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasĮ parduotuvę