Šokio terapijos sesijos vasaros metu nevyksta.
Mėgsti šokti, bet tau atrodo, kad nemoki?
Gyvenime mažai džiaugsmo ir gyvybės?
Tuomet šokio terapija Jazzo stiliumi yra kaip tik tau!
Terapinis šokis yra skirtas tiems, kurie mėgsta šokti. Jis malonus, patogus, lengvai išpildomas, nepriklausomai nuo fizinių galimybių ar šokio įgūdžių. Terapinio šokio užsiėmimus lanko įvairaus amžiaus žmonės ir anksčiau su šokiu susipažinę, ir pirma kartą bandantys pradėti judėti pagal muziką. Nei amžius, nei pasirengimas nė vienam dar nesutrukdė atkurti savo prigimtinį gebėjimą estetiškai judėti pagal muziką ir tuo pat metu pasiekti išskirtinai psichoterapinių rezultatų:
Šokantis žmogus yra gyvas, tikras ir gražus! Šokyje gimsta tiesa. Sekdami šokančio kūno tiesa galime suprasti, kaip iš tiesų jaučiamės ir kokie iš tiesų esame.
Terapinio šokio praktikos remiasi JAZZO šokio metodu, kurį sukūrė Mimoda Jazzo, pavadindamas tai ne šokiu, o tiesiog ,,estetiniu pasipriešinimu gravitacijai“.
Šokio terapijos sesijas ir seminarus veda Lina Dirmotė – Meilės stichijų psichologė, psichoterapeutė, Jazzo šokio instruktorė.
Šokio terapijos sesijos vasaros metu nevyksta, tačiau rengiami šokio terapijos semiarai. Informaciją apie juos rasite renginių skiltyje.
Adresas: ,,Gyvosios psichologijos“ studija, Gedimino pr.21/A. Vienuolio g. 2, 3 aukštas, Vilnius.
Registracija ir informacija: info@gyvojipsichologija.lt
,,Kai tik pradedu „leisti sau“ judėti, jausti, prabilti, atgyti – nuo pat pirmojo vidinės laisvės gurkšnio – viskas pradeda keistis. Nuo smulkiausių „aš leidžiu sau“ impulsų ima skleistis vidinės laisvės sparnai ir akmuo po akmens nubyra visos gyvybės ir meilės tekėjimą stabdančios užtvankos.
Nesiūlau visiems pradėti nuo šokio. Esant giliame sąstingyje, tą padaryti bus sunku. Bet, tikrai įmanoma leisti sau suvalgyti draudžiamą bandelę, paspardyti rudeninius lapus, pramiegoti darbą arba kam nors papasakoti apie savo tikruosius jausmus. Lašas po lašo daugėjant Oro (laisvės), galbūt, kada nors leisite sau netgi pakinkuoti galva, išgirdę smagią muziką. Gal net kurį kartą, kai niekas nematys, pakilsite nuo fotelio ir sušoksite savo laisvės šokį. Paskui jau galėsite leisti sau susirasti malonesnį darbą ar gal išdrįsite persikraustyti gyventi ten, kur labiau patinka.
Ir netgi (net kvapą gniaužia nuo tokios įžūlios laisvės), kai labai įsidrąsinsite, galbūt leisite sau pabūti savimi! Bent kartais. Savimi visokiu: įdomiu, savitu, kūrybingu. Ne tuo, kuris juda vienodai, atrodo vienodai ir jaučiasi visada vienodai.“ – Lina Dirmotė.