Psichoterapinis palydėjimas dvasiniame kelyje

Konsultuoja psichologė psichoterapeutė Lina Vėželienė

Kad ir kokiais būdais mes siekiame dvasinio augimo: pasineriame į tarnystę kitiems, maldą ar budistines praktikas, išpažįstame krikščionybę, islamą ar meldžiamės induizmo dievams, – visgi pirmiausia, mes esame žmonės. Ir pirmiausia mes turime augti savo pačių Žmogiškume.

Daugybė žmonių siekia dvasinio augimo, o šalia to ir įvairiausių ezoterinių patirčių. Deja, tenka pastebėti, jog šiame kelyje, be to, kad jis yra be galo įdomus ir prasmingas, randasi ir daugybė psichologinių problemų: išpuikimas, pasimetimas, vienišumas, nusivylimas, savo ribų praradimas… Neįtvirtintos paprastąjame žmogiškume dvasinės-ezoterinės žinios tarsi pakimba tarp dangaus ir žemės, todėl tampa praktiškai nepritaikoma našta, suskaidančia žmogaus gyvenimą į dvi, viena su kita nesusijusias, realybes.

Dvasinės kelionės tuomet tampa panašios į dvasines klejones. Ir pridaro daugiau žalos nei atneša naudos.

Remdamasi sukaupta patirtimi, sąmoningiems ir stropiems dvasiniams piligrimams, siūlau psichoterapinį palydėjimą, kad jūsų dvasinis augimas tvirtai remtųsi į sveikas žmogiškumo šaknis.

Psichoterapinis palydėjimas dvasiniame kelyje

Psichoterapinė sesija

Konsultacijos kaina: 70 eur.


REGISTRACIJA: psichoterapinei sesijai galite registruotis per laiško formą ,,Kontaktuose” arba el-paštu info@gyvojipsichologija.lt.
Dalyvių atsiliepimai