Psichologo konsultacija

Specialistas:
Ilona Deveikė
Simona Barysienė
Martyna Kirdeikytė
Trukmė:
1 val.
Kaina:
50-60 eur.
Vieta:
Gedimino pr. 21/ A.Vienuolio g. 2 arba online

Studijoje individualiai konsultuoja psichologės:

Psichologė Ilona Deveikė – psichologijos mokslų bakalaurė (MRU) ir magistrė (VU). Baigė „Individualios Geštalto psichoterapijos mokymų programą“ Kauno Geštalto studijų centre ir toliau tęsia grupių ir porų psichoterapijos studijas. Konsultuoja suaugusius ir poras.

Psichologė Simona Barysienė – Klinikinės psichologijos magistrė (VU) (2011). Šiuo metu žinias ir praktiką gilina humanistinės egzistencinės psichoterapijos institute (HEPI). Konsultuoja jaunimą ir suaugusius.

Psichologė Martyna Kirdeikytė – teikia individualias konsultacijas. Baigusi psichologijos mokslų bakalaurą KU, tęsia “Integruotos kūno ir judesio terapijos” studijas IBMT ir teikia emocinę paramą “Pagalbos moterims linijoje”.

Ilona Deveikė

Neretai dėl individualių konsultacijų kreipiasi žmonės, prieš tai jau atlikę nemenką savo pischologinių sunkumų analizę: „Viską apie save suprantu, net galiu paaiškinti priežastis, bet man tai nepadeda“. Ir iš tiesų, psichikai keistis nepakanka tik žinojimo, ji labiausiai keičiasi per patyrimą. Todėl būtent jam konsultacijų metu skiriama daugiausiai dėmesio.

Konsultacijų metu:

– Kuriamas saugus terapinis santykis;

– Atliekamos interekatyvios praktikos, leidžiančios aiškiau patirti tikruosius savo jausmus esamos situacijos/santykių atžvilgiu, lengviau atrasti vidinius resursus santykiui su savimi ir aplinkiniais keisti;

– Įsiklausoma į kūno „kalbėjimą“;

– Išbandomi nauji elgesio/reagavimo būdai, kurie ilgainiui perkeliami į realias kasdienes situacijas.

Kas įprastai keičiasi?

– Santykis su savimi tampa pagarbesnis, švelnesnis, didėja savęs priėmimas;
– Santykiai dabartyje tampa „švaresni“ – mažiau įtakojami negatyvių praeities įvykių;
– Jaučiamas palengvėjimas, atsipalaidavimas psichikoje ir kūne;
– Lengviau suprantami kylantys jausmai ir poreikiai;
– Didėja pasitikėjimas jausmų siunčiamais „signalais“;
– Drąsiau įgyvendinamos svajonės ir priimami „nepatogūs“sprendimai;
– Stiprėja gebėjimas jausti ir brėžti savo ribas;
– Mažėja iliuzijos pakeisti kitų žmonių elgesį ir didėja asmeninė atsakomybė už savo jausmus.

Simona Barysienė

,,Aš tikiu, kad nepaisant visų praeities aplinkybių, kurios tave atvedė iki to, kaip jautiesi ir gyveni šiandien, tu gali rinktis ir nuspręsti, kaip nori gyventi rytoj.

Gyvenime neišvengiamai nutinka įvykių, kurių mes negalime kontroliuoti, kurie slegia, sukelia skausmą, įklampina neigiamuose jausmuose/ mintyse.  Tuomet pasijuntame vieniši ar įstrigę, negalime laisvai judėti pirmyn; krenta pasitikėjimas savimi, mažėja motyvacija, padidėja įtampa ir nerimas, atsiranda žalojančių minčių ar veiksmų, sutrinka miegas ar net sveikata. Būna ir taip, kad, atrodo, nieko nenutiko ir viskas gerai, o džiaugsmo ir gyvybės gyvenime nėra. Arba vis laukiame ir laukiame kažko, kas turi įvykti ir štai tada jau būsime laimingi. Tačiau tas kažkas vis neįvyksta… 

Jei tau nutiko panašiai ir jauti, kad atsidūrei situacijoje, kurioje neaišku, kaip išbūti, kaip elgtis, kaip spręsti kylančius klausimus ir sunkumus, esu pasiruošusi padėti.

Savo darbe vadovaujuosi psichologų profesinės etikos principais. Man svarbu, kad terapiniuose santykiuose žmogus būdamas toks, koks yra, turėtų galimybę jaustis priimtas, saugus, gerbiamas, pakankamas“ – Simona.

Profesinė patirtis darbe su vaikais ir paaugliais: emocinės paramos vaikams ir paaugliams tarnyboje „Vaikų linija“; Pal. Jurgio Matulaičio socialiniame centre „Vaikai-vaikams“ padalinyje konsultuojant vaikus, jų šeimas bei savanorius; VUL Santaros klinikų Vaiko raidos centre.

Profesinė patirtis darbe su suaugusiais: privati praktika, bei egzistencinės psichologijos studijos Humanistinės egzistencinės psichologijos institute.

Martyna Kirdeikytė

,,Kai manęs kas nors paklausia, kodėl pasirinkau psichologijos kryptį, prieš akis iškyla prisiminimas – jame dar esu maža mergaitė, pasakojanti mamai, jog po kiekvienu žmogaus poelgiu slypi priežastys. Pamenu, man buvo sunku suprasti, kodėl aplinkui tiek daug kaltinimų ir tiek mažai supratimo. Dar vaikystėje pasireiškusi kova už kiekvieno žmogaus teisę būti tuo, kuo jis yra, jausti tai, ką jis jaučia, verčia mane tikėti, kad psichologijos kelias pasirinko mane, o ne atvirkščiai.

Jeigu žmogui lemta turėti pašaukimą ar misiją, neabejoju, kad manoji būtų tai, ką vadinu „terapiniu buvimu“ – įsiklausyti ir išgirsti, priimti ir palaikyti. Iš savo patirties žinau, kad gijimas ir tikrasis savęs pažinimas prasideda tada, kai pamatome tai, kas buvo nepamatyta, kai išgirstame tai, kas buvo užgniaužta ir kai su atjauta priimame viską, kas ateina.

Savo darbe vadovaujuosi požiūriu, jog žmogaus augimas yra savaime vykstantis procesas, kai niekas nevaržo jo laisvės skleistis. Tad savo klientus kviečiu kartu patyrinėti, kas trukdo jausti pilnatvę ir kas padėtų priartėti prie jos, taip pat kokius atsakymus siunčia kūnas ir mūsų vidus. ” – Martyna

Susitikimo metu stengsimės:

  • Atpažinti ir suprasti savo jausmus bei emocijas;
  • Pažinti savo vidų ir visas jo puses;
  • Įsiklausyti į kūno siunčiamus signalus;
  • Išgirsti savo poreikius bei juos atliepti;
  • Priimti save tokį/tokią, koks/kokia esi;

O iš esmės mokysimės kurti meile bei atjauta grįstą ryšį su savimi.

Mūsų susitikimas – tai vidinė kelionė, keičianti ir praturtinanti mus abu. Nekantrauju leistis į ją.

0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasĮ parduotuvę