Individualios psichologo konsultacijos

Studijoje individualiai konsultuoja psichologės Ilona Deveikė ir Simona Barysienė.

Psichologė Ilona Deveikė – psichologijos mokslų bakalaurė (MRU) ir magistrė (VU). Baigė „Individualios Geštalto psichoterapijos mokymų programą“ Kauno Geštalto studijų centre ir toliau tęsia grupių ir porų psichoterapijos studijas. Konsultuoja suaugusius ir poras.

Psichologė Simona Barysienė – Klinikinės psichologijos magistrė (VU) (2011). Šiuo metu žinias ir praktiką gilina humanistinės egzistencinės psichoterapijos institute (HEPI). Konsultuoja jaunimą ir suaugusius.

Pagal vyriausybės nustatytą tvarką, psichologinės pagalbos ir psichoterapijos paslaugos teikiamos ir be galimybių paso.

Ilona Deveikė

Neretai dėl individualių konsultacijų kreipiasi žmonės, prieš tai jau atlikę nemenką savo pischologinių sunkumų analizę: „Viską apie save suprantu, net galiu paaiškinti priežastis, bet man tai nepadeda“. Ir iš tiesų, psichikai keistis nepakanka tik žinojimo, ji labiausiai keičiasi per patyrimą. Todėl būtent jam konsultacijų metu skiriama daugiausiai dėmesio.
Konsultacijų metu:

– Kuriamas saugus terapinis santykis;

– Atliekamos interekatyvios praktikos, leidžiančios aiškiau patirti tikruosius savo jausmus esamos situacijos/santykių atžvilgiu, lengviau atrasti vidinius resursus santykiui su savimi ir aplinkiniais keisti;

– Įsiklausoma į kūno „kalbėjimą“;

– Išbandomi nauji elgesio/reagavimo būdai, kurie ilgainiui perkeliami į realias kasdienes situacijas.

 

Kas įprastai keičiasi?

– Santykis su savimi tampa pagarbesnis, švelnesnis, didėja savęs priėmimas;
– Santykiai dabartyje tampa „švaresni“ – mažiau įtakojami negatyvių praeities įvykių;
– Jaučiamas palengvėjimas, atsipalaidavimas psichikoje ir kūne;
– Lengviau suprantami kylantys jausmai ir poreikiai;
– Didėja pasitikėjimas jausmų siunčiamais „signalais“;
– Drąsiau įgyvendinamos svajonės ir priimami „nepatogūs“sprendimai;
– Stiprėja gebėjimas jausti ir brėžti savo ribas;
– Mažėja iliuzijos pakeisti kitų žmonių elgesį ir didėja asmeninė atsakomybė už savo jausmus.

Individualios psichologo konsultacijos

Simona Barysienė

,,Aš tikiu, kad nepaisant visų praeities aplinkybių, kurios tave atvedė iki to, kaip jautiesi ir gyveni šiandien, tu gali rinktis ir nuspręsti, kaip nori gyventi rytoj.

Gyvenime neišvengiamai nutinka įvykių, kurių mes negalime kontroliuoti, kurie slegia, sukelia skausmą, įklampina neigiamuose jausmuose/ mintyse.  Tuomet pasijuntame vieniši ar įstrigę, negalime laisvai judėti pirmyn; krenta pasitikėjimas savimi, mažėja motyvacija, padidėja įtampa ir nerimas, atsiranda žalojančių minčių ar veiksmų, sutrinka miegas ar net sveikata. Būna ir taip, kad, atrodo, nieko nenutiko ir viskas gerai, o džiaugsmo ir gyvybės gyvenime nėra. Arba vis laukiame ir laukiame kažko, kas turi įvykti ir štai tada jau būsime laimingi. Tačiau tas kažkas vis neįvyksta… 

Jei tau nutiko panašiai ir jauti, kad atsidūrei situacijoje, kurioje neaišku, kaip išbūti, kaip elgtis, kaip spręsti kylančius klausimus ir sunkumus, esu pasiruošusi padėti.

Savo darbe vadovaujuosi psichologų profesinės etikos principais. Man svarbu, kad terapiniuose santykiuose žmogus būdamas toks, koks yra, turėtų galimybę jaustis priimtas, saugus, gerbiamas, pakankamas“ – Simona.

 

Profesinė patirtis darbe su vaikais ir paaugliais: emocinės paramos vaikams ir paaugliams tarnyboje „Vaikų linija“; Pal. Jurgio Matulaičio socialiniame centre „Vaikai-vaikams“ padalinyje konsultuojant vaikus, jų šeimas bei savanorius; VUL Santaros klinikų Vaiko raidos centre. 

Profesinė patirtis darbe su suaugusiais: privati praktika, bei egzistencinės psichologijos studijos Humanistinės egzistencinės psichologijos institute. 

Individualios psichologo konsultacijos

Individualios konsultacijos

Kaina: 50eur.

Trukmė: 1 val.

REGISTRACIJA: Konsultacijai pas abi psichologes galite registruotis per laiško formą ,,Kontaktuose” arba el-paštu info@gyvojipsichologija.lt. Vykdomos ir virtualios konsultacijos.