ENERGOTERAPIJA

Energoterapines sesijas veda energoterapeutė Agnė Vėželytė.

Net ir atkaklūs materialistai, savo būklei apibūdinti vartoja tokius terminus kaip ,,nebeturiu energijos nieko daryti“, ,,man tai kainavo per daug energijos“. Tarkim, atsikelia žmogus ryte ir skundžiasi: ,,jau nuo pat ryto jaučiuosi pavargęs ir be jėgų“… Apie ką jis kalba, jei medicininiai rodikliai puikūs, o suvartojamų kalorijų kiekis daugiau nei pakankamas?

 

Kas tos ,,jėgos“ ir kas ta ,,energija“, kurią galime prarasti, netekti, iššvaistyti ar užsipildyti? Įvairūs Rytų filosofijos šaltiniai ją vadina savaip: či (dar vadinama ci) angliškai chi arba qi, indiškai pranagyvybine jėga arba gyvybinė energija. Pažodžiui tai gali būti verčiama kaip energija, oras, eteris, jėga, atmosfera. Tai, kas neapčiuopiama, nematoma, bet aiškiai jaučiama, kai ji yra ir kada jos nebėra.

Gyvenimo eigoje gyvybine energija pasikrauname kvėpuodami ir priimdami ją mūsų kūne esančiais energetiniais kanalais. Bet dėl netinkamo mąstymo, gyvenimo būdo, mes vis daugiau žalojame ir užteršiame savo vidinę sistemą blokuodami energiją arba žemindami jos vibracijas. Ilgainiui šie blokai virsta fiziniais negalavimais bei ligomis.

Energoterapinės sesijos skirtos energetinių ir emocinių resursų atkūrimui, padeda pasiekti harmoniją tarp vidinio ir išorinio pasaulio, susigrąžinti vidinį balansą, gyvybingumą ir gyvenimo džiaugsmą.

,,Jei žmogus nori, kad juo tekėtų dieviškosios srovės, jis turi susitvarkyti savo vidinę instaliaciją.“O.M. Aivanhovas.

Energoterapiją rekomenduojame:

  • jaučiantiems emocinį nestabilumą; 
  • išgyvenantiems vidinę tuštumą;
  • praradusiems save;
  • bijantiems savo ,,nenormalių“ jausmų ir patyrimų;
  • išsekusiems ir neturintiems jėgų jokiems pokyčiams;
  • norintiems ,,susitvarkyti savo vidinę instaliaciją“, kad ja ir vėl galėtų tekėti šviesa, ramybė, džiaugsmas.

Susitikimų skaičius priklauso nuo individualios kliento būsenos.

Energoterapeutė Agnė Vėželytė

 

 

,,Meditacija užsiimu nuo 5 metų, tik anksčiau nežinojau, kad tai vadinama meditacija. Energoterapija mano gyvenime taip pat atsirado dar vaikystėje, kai savo delnais padėdavau artimiesiems greičiau pasveikti ar sustiprėti. Kai supratau kaip įvardinti tai, ką darau, ieškojau mokytojų ir mokiausi apie tai daugiau. Dabar taikydama įvairias meditacines technikas padedu žmonėms, norintiems auginti bei stiprinti savo vidinius resursus, bei geriau pažinti fizinėmis akimis nematomą pasaulį.“

 

– Agnė

 

 

ENERGOTERAPIJA

Energoterapinė sesija

Trukmė – 60-90 min.

Kaina – 50eur.

REGISTRACIJA: energoterapinei sesijai galite registruotis per laiško formą ,,Kontaktuose” arba el-paštu info@gyvojipsichologija.lt.
Dalyvių atsiliepimai