Dvasinė mentorystė

Konsultuoja energoterapinių praktikų autorė, meditacijų mokytoja Agnė Vėželytė

Dvasinė mentorystė – tai būdas padėti žmonėms atrasti bei naudoti savo unikalius dvasinius gebėjimus. 

Pajutę savyje kažką ,,nenormalaus“ žmonės bijo apie tai kalbėti, stengiasi nekreipti dėmesio arba bando viską paaiškinti kaip nors racionaliai, vadindami tai ,,pernelyg lakia fantazija“, keistais sutapimais ar net proto aptemimais.  Mano asmeninė patirtis sako, kad tai ką mes jaučiame, tai ką turime, reikia ne bijoti ir slėpti, o pažinti ir lavinti. Ir visai nesvarbu, kas tai būtų:

  •       stipri intuicija,
  •       ryški empatija,
  •       racionaliai nepaaiškinamų vaizdinių matymas,
  •       turiningi (pranašingi) sapnai,
  •       mistinių garsų ar balsų girdėjimas,
  •       savęs kaip sielos jutimas

 ar dar kažkas labai unikalaus… Mes galime tai panaudoti savo paties dvasiniam augimui ir gerovei. Per tai mes galime atrasti ir savo pašaukimą, ir asmeninio augimo kelią.

Mano pačios pažintis su dvasiniu pasauliu prasidėjo ankstyvoje vaikystėje. Kai man buvo 5 metai netikėtai pradėjau girdėti vaikų balsus. Labai išsigandau, papasakojau mamai, nežinojau ką daryti. Tik su tokius dalykus išmanančio žmogaus pagalba pavyko išsiaiškinti, kas tai ir ką su tuo daryti. Taip labai anksti ir labai netikėtai aš sužinojau, kad egzistuoja daug daugiau nei materialusis Žemės pasaulis ir yra ne tik fizinis kūnas. Aplink mus visko yra daug daugiau, nei mes galime suvokti savo fizinio kūno juslėmis.

 

 Žinau, kad yra daug žmonių, kurie tą jaučia, mato ar girdi, bet dar nežino, ką su tuo daryti. Taip pat žinau, kad yra daug žmonių, kurie domisi ezoterika ir mistinėmis praktikomis, bet savo žinių bei patyrimų niekaip neintegruoja į kasdienį gyvenimą. Todėl jų gyvenimai pamažu skyla į dvi paralelines realybes, kas neatneša daug laimės ir džiaugsmo nei jiems patiems, nei jų artimiesiems. Dar žinau, kad yra entuziastų, kurie neišmanydami nežemiškų pasaulių taisyklių, žaidžia juose rizikuodami savo psichine ir fizine sveikata.

 

Galiu padėti, galiu patarti, galiu vesti!

 

Su Meile, Agnė

Dvasinė mentorystė

Konsultuoju “Gyvosios Psichologijos” studijoje Vilniuje arba virtualiai.

Konsultacijos kaina: 50 eur (kaina gali būti derinama pagal kliento galimybes).
Konsultacijos trukmė: 1 – 1,5 val.

REGISTRACIJA: Konsultacijai galite registruotis asmenine žinute man Facebooke – Su Meile, Agnė; arba el-paštu info@gyvojipsichologija.lt.