Skaitytojų atsiliepimai

Iš skaičiusiųjų ,,Septynias nuodėmes…“ gaunu labai gražių atsiliepimų ir gyvu žodžiu, ir asmeninėmis žinutėmis ar išsamiais laiškais. Esu labai dėkinga už jūsų teigiamus komentarus. Ypač džiaugiuosi, kai pasidalinate knygos terapiniais efektais. Lina

 

Labai patiko Jūsų knyga “Septynios didžiosios nuodėmės psichologo kabinete”. Gaiviai naujas požiūris, nedidaktiškas, o veikiau empatiškas tonas ir daug naujų idėjų. Labai Jums ačiū! – M.


Puiki knyga! Atrodo, visą visą patirtį ir išmintį suintegravai ir sudėjai. Ir su tokia tvirta savarankiška pozicija pateikei ir surašei. Buvo lb gera skaityt, kapsčiaus ir po savo puikybes ir godumus labiausiai. Šaunuolė! Jei bus antra ir trečia, ir ketvirta – skaitysiu. – T.


Laba diena. Noriu Jums labai padėkoti už tai, kuom pasidalinote knygoje ,,Septynios nuodėmės psichologo kabinete“. Tai tiesos gūsis į širdį. Man asmeniškai, kiekvienas žodis joje atliepė iki ašarų ir sustabdė ilgus metus plaukiojimo savianalizės, pykčio, vaikystės traumų sureikšminimo ir tuo pačiu bejėgystės, liūne. Didelis ačiū Jums! – L.


Sveiki, Jūsų knyga ,,Septynios didžiosios nuodėmės psichologo kabinete“, tai ko reikėjo man ir mano šeimai – TIKROS MEILĖS. Ačiū. – E.


Puikus darbas! Jau tokios stiprios akistatos su savo silpnybėm seniai neturėjau (net niekad nevadinau šitų dalykų nuodėmėm, vertinga ir nauja, man kaip nekatalikei, tokia perpektyva, netikėtai tiesi ir nevyniojanti į vatą ) – I.


Neseniai baigiau skaityti Jūsų knygą ir tiesiog noriu padėkoti už ją. Gavau atsakymus į neužduotus klausimus ir… sugrįžau į bažnyčią, kurią per savo puikybę (per griežtą, mano tuometiniu manymu) buvau apleidusi, bene, dešimtmetį. Ačiū, kad ją parašėte! – L.


Sveiki, ka tik baigiau skaityt jusu knyga. Kiek daug tiesos apie save ir kitus atradau! Aciu uz gilias
mintis! Sekmes jums darbuose! – Ž.


Pirmiausia tai norėjau padėkoti Jums už tai, kad rašote į šį tinklalapį. Sakyčiau, kad man
asmeniškai, tai labai padėjo objektyviau pažiūrėti į savo ,,dvasines klejones“ ir į kitus aspektus
gyvenimo. Straipsniai suteikia išties gerą naują perspektyvą. Tai paskatino nusipirkti ir Jūsų knygą.
Norėjau padėkoti ir už Jūsų knygą. Skaitydamas ją, pirmą kartą realiai pažvelgiau į nuodėmės
aspektą. Ir, tiesą pasakius, pirmą kartą gyvenime suvokiau, kad aš esu atsakingas už savo patiriamą
kančią būtent dėl savo nuodėmių. Jau daug kartų girdėjau, kad turiu prisiimti atsakomybę už savo
gyvenimą, bet visą laiką galvojau, kad tai yra nesąžininga ir, kad gyvenimas kaltas, nes aš viską
dariau gerai, o jeigu blogai – tai tik aplinkybių veikiamas. Ir štai, skaitydamas Jūsų knygą, pirmą
kartą pamačiau, kad aš tikrai daug nuodėmių turiu ir neesu šventas. – I.


Skaitau Jūsų blogą jau labai seniai, labai patinka blogo įrašų įžvalgumas. Prieš kelis mėnesius
nusipirkau ir Jūsų knygą, palaipsniui, mėgindamas dirbti su savimi, ją skaitau. Man patinka, kad
jūsų įrašuose yra kritiškumo, nepataikavimo žmogui – tai priverčia prisiimti atsakomybę. – A.


Noriu padėkoti už „nuodėmes psichologo kėdėje“. Tad trumpiau ir labai širdingai – ačiū jums, miela Lina!!!! – V.


Labai ačiū už nuostabią knygą „Septynios didžiosios nuodėmės psichologo kabinete“!
Išgirdusi, kad netrukus pasirodys Jūsų knygą, labai apsidžiaugiau. Tiesiog man patinka Jūsų
požiūris, kurį išreiškiate savo straipsniuose. Prisipažinsiu, Jūsų tinklaraščio publikacijos priverčia
mane susimąstyti ne dienai, o ilgesniam laikui. Kai kurias dar kartą perskaitau net po kelių mėnesių.
Jūsų knygos pavadinimas sužadino mano smalsumą. Supratau, kad čia nebus tik psichologija ir
atvejų aprašymas, bus kažkas daugiau, ko mes nesuvokiame ir negalime paaiškinti. Perskaičiusi
įvadą įsitikinau, kad ši knyga ir yra tokio turinio, kurio intuityviai ieškojau. Prisipažinsiu, ši
simpatija susijusi su tikėjimo gilinimo praktika. Sąmoningo tikėjimo buvo maža mano gyvenime.
Maždaug prieš du metus aš atsigręžiau į tai. Jūsų knyga labai praplėtė mano požiūrį apie tikėjimą.
Nepaprastai sužavėjo Jūsų pagarbus požiūris į Pasaulio kūrėją, į žmogų. Skaitydama, daugelyje
vietų atpažinau save. Esu dėkinga už taiklius pastebėjimus, už patarimus. Labai patiko išminčių
citatos – jos tik patvirtino, kad mes, žmonės, buvome nuodėmingi ir tada, ir dabar, tačiau visada
ieškojome kelio į pasveikimą. Ačiū, kad pasidalinote savo požiūriu ir praturtinote mano širdį, ačiū
už įkvėpimą! Sėkmės Jums!


Kas gi šiandien priėmė sprendimus už mane ir Tave? Baimė? O gal jos didenybė puikybė? Nesakyk man nieko 🙂 Atsakyk Pats Sau. Labai blaivi, puiki ir gydanti knyga. Perfrazuojant autorės žodžius – visoje „psichologinio-filosofinio-religinio-ezoterinio pliuralizmo jūroje“. Rekomenduoju visiems, o ypač ieškantiems savęs, einantiems iš komforto zonos, metantiems sau iššūkius, ieškantiems savo misijos ir pan.š. – A.


Jūsų tiesumas ir skaidrumas neįtikėtinas. Skaitydama jūsų knygą, patyriau daug raktelių, kurie vienas po kito išlaisvino vidines paslaptis.- I


Labai dekoju uz knyga! Tiek puikybes pamaciau.. Jauciu, kad tikrai keiciasi santykiai su aplinkiniais. Maziau kontroles ir daugiau ramybes, atsipalaidavimo. Didziausios Jums sekmes!!!!!!!!♡ – V.


Nuoširdžiai Jums dėkoju už knygą „Septynios didžiosios nuodėmės psichologo kabinete“. Mano subjektyvia nuomone ji skleidžia šviesą, pilna TIKRUMO, tiesiog stebuklas. Klausiau Jūsų knygos pristatymo vieną savaitgalį internetu ir paklausius skaitomų ištraukų (klausydama apie ‘žiemkenčius’ labai juokiausi) iškart nuvažiavau į knygyną ir nusipirkau knygą. Tada pradėjau skaityti, kai perskaičiau koki 100 psl, vėl nubildėjau į knygyną ir nupirkau dar 5 knygas, kurias padovanojai savo brangiausiems žmonėms. Nemažai kolegų taip pat rekomendavau ir daviau šią knygą paskaityti. 
Tuo metu aš dirbau mokykloje, ir kaip tik turejau pavaduoti kolegės grupę, turėjau vienu metu dirbti ir su jos ir savo grupe. Situacija buvo analogiška, kaip Jūsų knygoje aprašyta situacija – mokiniai rekia, neklauso, viskas taip kaip knygoj 🙂 Kita pamoka aš nusinešiau pas juos Jūsų knyga ir nesakius nei žodžio pradėjau skaityti ta ištrauka apie mokytoja, Jūs neįsivaizduojate, kokia buvo reakcija!!! Jie visi nuščiuvo ir pradėjo klausyti, pamoka praėjo puikiai, diskutavom apie daug dalyku, jie manęs klausė ką man davė si knyga, aš jiems nuoširdžiai atsakiau, kai kurie nusifotografavo knyga ir sakė nusipirks ir skaitys. Net neabejoju, kad šie vaikai net ir po daugelio metų prisimins šia mūsų pamoką. […]
Šiuo laišku aš tiesiog norėjau Jums nuoširdžiai padėkoti. Jokia perskaityta knyga man nebuvo tokia svarbi ir reikšminga ir manęs tiek nepaaugino kaip Ši. Taip pat skaičiau ir Jūsų straipsnius Bernardinai.lt. Apie taip kaip dvasinės kelionės tampa ‘klejonėmis’. Tobula. Lina, iš Jūsų publikacijų sklinda šviesa, tikrumas ir nuoširdumas. Tai kaip tyro oro gurkšnis, mūsų netikrumo pilname pasaulyje. Ačiū Jums už šią ŠVIESĄ.
Kuo geriausios kloties Jums. – A.

Draugei jau padekojau ir dar karta padekosiu uz labai laiku padovanota dovana – Jusu knyga „Septynios didziosios nuodemes psichologo kabinete“. Akistata su savimi prasidejo jau nuo pirmojo puslapio; pradziai galvojant „labai teisingai, as irgi tai matau kituose zmonese“, po to pamazu pereinant prie atviresnio pripazinimo: „tai as…“, ir vel „ir vel as“, „ir cia as…“ Noredama isiklausyti i ka skaitau ribojau sau skaitymo apimti vienu prisedimu, kad nepaversciau to romanu. Po men kai pradejau skaityti knyga, skyriausi su vyru, sustojau skaityti, nes saves analizavimas tik dar labiau mane „pritvotu prie zemes“. Dar po pusantro menesio, sededama viena naujame bute, nepasidaviau tinginystei ir puikybei, kad tai as tokia viena nelaimingiausia ir nuskriausta, emiau skaityti toliau… Su prisedimais ir pertraukomis. Daug minciu, klausimu ir pamastymu manyje iskelete. Daug kas man buvo zinoma teoriniu lygmeniu, taciau buvo naudinga isgirsti ir pritaikyti sau, be jokiu pagrazinimu.
Nuo pirmo karto kai atverciau Jusu knyga praejo 3-4 men. Si vakara as ja uzbaigiau. Ir is visos knygos, labiausiai noreciau padekoti uz 7 priespaskutinius puslapius – SAV. Per asaras sunku buvo iziureti raides, bet kiekvienas tiesos faktas mane talze be pasigailejimo. Tai buvo mano knygos kuliminacija. Pasijauciau lyg butumete mane viesai apnuoginusi, nepaisant mano stiprybes, dziaugmo gyvenimu, ir siaip dekingumu uz viska. Neziurint i tai, kad turiu nuostabia mama (telaimina ja Dievas), padaryta zalos faktai is tevo puses mane si vakara pasivijo. Todel tiesiog jauciau stipru nora Jums pranesti, kad savo knyga isjudinote dar viena i kumstuka jau 20 metu susigniauzusia sirdi.
Aciu Jums! – E.

Gyvosios psichologijos studija

Turite klausimų? Norite užsiregistruoti?

Susisiekti