Knygos pristatymas

 

Visada svajojau parašyti knygą apie meilę. Kokį nors vingrų, už širdies griebiantį romaną, pavyzdžiui, ką nors panašaus į ,,Džeinę Eir”. Bet aistringa ištikimybė psichologijai ir vėl nukreipė ta pačia vaga. Parašiau ne gražią meilės istoriją, o knygą apie tai, kas trukdo žmogui mylėti.

Knygoje ,,Septynios didžiosios  nuodėmės psichologo kabinete” pasakoju apie tuos vidinius darinius, kurie ne tik kad trukdo mylėti, bet ir uoliai prisideda prie daugybės psichosocialinių problemų. Teologijoje šie dariniai vadinami nuodėmėmis. Mirtinomis nuodėmėmis. Kodėl mirtinomis? Apie tai irgi galėsite paskaityti knygoje.

Be nuolatinių priminimų apie prigimtinį žmogaus gebėjimą mylėti, knygoje rasite ir daugybę gyvų istorijų, pokalbių, iškilių asmenybių minčių. Turėsite galimybę išsamiai susipažinti su neįprastomis įprastų psichikos problemų priežastimis – sielos dėmėmis. Ir netgi rasti vieną kitą dėmių valymo receptą.

Skaitytojai, kurie domisi įvairiomis tarpdisciplinėmis sandūromis, galės tyrinėti sielogydos ir psichologijos santykį. O tie, kurie savo laiškuose dalijasi apie terapinį mano tekstų poveikį, šį kartą galės pasinerti į vieną ilgą psichoterapinį skaitymą.

Savo knyga siekiau įkvėpti skaitytoją nepasiduoti bejėgystei, kad ir kokią psichinės nesveikatos diagnozę beišgirstų. Norėjau priminti apie kiekviename mūsų esantį Dvasios karį, pajėgų susidoroti net su tamsiausia sielos naktimi.

Gal tik akademinės informacijos vartotojus kiek nuliūdinsiu, knygoje nerasite nieko naujo. Žvelgiant psichologijos mokslo pažangos aspektu, mano tekstas dvelkia ankstyvaisiais viduramžiais. Kuomet mintis, mokslą apie sielą palikti be sielos, dar net nebuvo kilusi. Kuomet gyveno ir sielogydos meno mokė Evagrijus Pontietis, šv. Kryžiaus Jonas, Ibn Badža – mano manymu, – tikrieji psichologijos mokslo tėvai.

Knygą galite įsigyti visuose knygynuose. Arba internetu per knygos.lt puslapį.

Linkiu malonaus ir naudingo skaitymo knygos skaitytojams!

 

PADĖKOS

Noriu padėkoti žmonėms, prisidėjusiems prie knygos radimosi:

Savo vyrui Giedrius už visokeriopą paramą ir toleranciją kūrybinėms krizėms.

Paulius ir Agnė už raginimus, drąsinimus ir kritiką.

Knygos redaktorei Lolija už pasitikėjimą, kantrų palaikymą ir už rankraščio pavertimą knyga.

Ilzė už iniciaciją į rašančiųjų gildiją ir asmenines patirtis, kuriomis dosniai dalinosi.

Liutauras už gydančią šviesą ir sąmonės voratinklių valymo darbus.

Viktorija už juodraščių skaitymus ir už gyvas istorijas.

Dalia už idėjinę bendrystę ir dosnų dalijimąsi literatūros šaltiniais.

Irma už taiklius timptelėjimus pasiklydus nuodėmių labirintuose.

 


 

Gyvosios psichologijos studija

Turite klausimų? Norite užsiregistruoti?

Susisiekti