Kaip mylėti moterį? 7 naudingos rekomendacijos

(Rekomendacijos skirtos vyriškai auditorijai, bet gali būti įdomios ir moterims, ypač toms, kurios jau pamiršo ką reiškia būti moterimi).

Šiaip jau nelabai mėgstu dalinti tokias rekomendacijas santykių temomis, jos man labiau panašios į vienas kito vartojimo instrukcijas, bet šį kartą nusprendžiau surizikuoti. Galbūt todėl, kad konsultuojant nelaimingas moteris pernelyg dažnai ėmė kilti noras patarti jų vyrams: ,,Su mumis gi taip paprasta! Užtenka kelių teisingų žingsnių ir mes jau patenkintos…“. Tai štai keliais tokiais paprastai žingsniais ir pasidalinsiu.

Savaime suprantama, jog kiekvienas dviejų žmonių subuvimas yra unikalus ir kiekviena santykiuose kylanti problema yra šiek tiek kitokia. Visgi, išvardinsiu kelias moterų nusiskundimuose dažniausiai iškylančias temas, kurias performulavau į patarimus vyrams.

  1. Rūpinkitės moters emocine būsena. Pirmiausia, skirkite tam laiko ,,čia ir dabar“. Ne savaitgalį (po visų darbų) ir ne po to, kai baigsis krepšio varžybos. Antra, nepulkite spręsti moters problemų ar jos auklėti. Tiesiog išklausykite ir išgirskite, kaip ji jaučiasi. Jeigu nieko nesupratote, bent jau apsimeskite, kad supratote, o dar geriau, paprašykite paaiškinti išsamiau, klauskite, domėkitės. Jokiu būdu nevadinkite jos emociškai nestabilia kvaiša, kuri nesivaldo ir nemoka ramiai išspręsti savo problemų. Patikėkite, savo problemas moterys moka spręsti netgi labai gerai, tiesiog moteriai ne tai svarbiausia. Jai svarbiausia jaustis mylimai, išgirstai ir suprastai.
  2. Norėkite ją pažinti. Nors ir egzistuoja mitas apie moters prigimties nenuspėjamumą, visgi moterys irgi žmonės. Vyras gali (ir labai nesunkiai) sužinoti, kas jo moteriai patinka, o ko ji negali pakęsti. Kokios spalvos gėles ji mėgsta, ką vertina, apie ką svajoja. Jūs galite pažinti savo moters stipriąsias puses ir galite pastebėti silpnąsias. Suprantama, ne tam, kad esant reikalui turėtumėte kuo manipuliuoti, bet tam, kad žinotumėte, kur ir nuo ko ją galite pasaugoti.
  3. Leiskite jai būti tokiai, kokia ji yra. O tai reiškia, kad nereikia raitotis rankovių ir pastvėrus kaltą su kūju perdarinėti moterį pagal savo sumanymus. Jei ji jausis saugi ir mylima, pagal jūsų poreikius ji ,,persidarys“ pati. Nes jai pačiai bus svarbu suteikti jums malonumą ir dalyvauti meilės mainuose su savo nuostabiuoju Vyru. Todėl bet kokia kritika, priekaištai ar pretenzijos išreiškiamos subtiliomis užuominomis, ar išrėkiamos ,,bobai į akis“ norimo rezultato neatneš. Taip savo moterį jūs galite tik sužlugdyti, bet tikrai nepriversite jos atsiskleisti ir žydėti.
  4. Būkite dosnus. Santykyje su moterimi galioja tas keistasis visatos dėsnis, kuomet kuo daugiau atiduodi, tuo daugiau gauni. Todėl čia netinka taupymas ar išskaičiavimas. Jūsų dosnumas turi būti nuoširdus, dovanojantis. Kitu atveju, moteris šalia jūsų pamažu degraduos ir taps amžinai nepatenkinta, vis daugiau ir daugiau reikalaujančia besote. Beje, dosnumo taip pat nereikėtų suprasti tik finansine prasme, dosnumas gali reikštis ir meilės žodžiais, laiku, švelnumu, empatija ar skiriamu dėmesiu.
  5. Neekspluatuokite moters kaip malonumų šaltinio. Atsisakykite požiūrio, kad moterys yra sukurtos tenkinti vyrų poreikius ir kaip prisukamos lėlės teikti nuolatines paslaugas su šypsena veide. Moteris irgi žmogus. Ji taip pat gali norėti arba nenorėti jums šypsotis ar jus apkabinti.
  6. Būkite vyriškas. Moterys negerbia jų bijančių ir joms pataikaujančių vyrų. Gerbkite save, turėkite savo asmeninius tikslus, rūpinkitės savo asmeniniu augimu, kaip profesiniu taip ir dvasiniu. Laikykitės duoto žodžio, gebėkite brėžti ribas ir neleiskite užlipti sau ant galvos. Turėkite savo nuomonę ir gebėkite ją pagrįsti ne tik kumščiais ar rėkimu. Atsikratykite savo baimių, melavimo, tinginystės ir infantilumo.
  7. Būkite dėkingas. Vertinkite moters buvimą jūsų gyvenime, net jei ji ne tokia tobula, kaip jūsų mama ar kolegė iš personalo skyriaus. Mokykitės matyti, ką gaunate iš tos moters, kuri yra šalia jūsų ir padėkokite jai už tai. Niekada negalvokite, kad iš moters gaunate nepakankamai, jūs gaunate lygiai tiek, kiek jums priklauso, atitinkamai padarytoms investicijoms. Didinkite investicijas ir jūsų pelnas didės!

Rekomenduojame skaityti