Ieva

“Atėjau pas Liną į psichoterapiją prieš kokius 2 metus. Stovėjau ant skyrybų slenksčio, tai būsena buvo tokia, kad labiau, galima sakyti, atšliaužiau. Prieš tai lankiausi pas kokius 3 skirtingus psichologus, bet vis buvo kažkas ne taip, tai iš dabartinės perspektyvos suprantu, kad svarbiausia yra jausmas, kad tave supranta, priima ir, kad gali pasitikėti. Tai va čia tai ir atradau, ir todėl jaučiuosi labiausiai dėkinga Linai. Vėliau įsitraukiau ir į kitus užsiėmimus ir jie visi man kažkuo padėjo atsigauti, sustiprėti, labiau pasitikėti savimi ir savo jausmais. Iš pradžių buvo nejauku, keista, neįprasta, bet kartu buvo įdomu ir norėjosi būti toje moterų bendrystėje. O po kurio laiko tai jau ir laukdavau tų užsiėmimų. Pavyzdžiui, Flower dance praktika padėjo pamatyti savyje moteriškumą, švelnumą, prieš tai nelabai žinojau, kad tokį turiu… Agnės meditacijos padėjo ir padeda sustoti kasdienybėje, pažvelgti į savo vidų, pažinti save, nebijoti savo jausmų ir priimti juos, o kartu ir save.

Dar lankiau sąmoningo judesio užsiėmimus pas Miglę, tai jie padėjo į patį judesį pažvelgti giliau, atsiskleisti ir suteikė naudingų patirčių ir praktikų, kurias galima pritaikyti.

Labai linkiu visoms moterims skirti daugiau laiko sau, puoselėti meilę sau, kuri tikriausiai yra kelias į kokybiškesnį, geresnį gyvenimą, o ,,Gyvoji psichologija” gali tapti ta kelio pradžia, inspiracija, tai labai rekomenduoju išbandyti ir pasirinkti sau tinkamiausią veiklą.”

Rekomenduojame skaityti