Apie studiją

Psichoterapijos ir kitų holistinių terapijų studija ,,Gyvoji psichologija”

Priklausomai nuo psichologinės problemos raiškos bei asmenybės ypatumų, kiekvienas mūsų klientas gali rinkti jam efektyviausius psichinės bei dvasinės sveikatos susigrąžinimo būdus.

Visi mūsų siūlomi pagalbos būdai vienas kitą papildo ir yra skirti proto, kūno bei sielos sveikatos ir harmonijos stiprinimui. Užduotis ne iš lengvųjų… Todėl, įvertinę kiekvienos pagalbos rūšies galimybių ribas, bendradarbiaujame  su įvairiais specialistais. Mūsų komandoje yra ne tik psichoterapeutas, psichologas, bet ir kūno terapijos, energoterapijos, šokio meno specialistai, masažo meistras, karjeros konsultantas.

Savo klientams siūlome ir tradicines, ir netradicines paslaugas:

Labiau protui:

Labiau sielai:

Labiau kūnui:

Pagalba neapsisprendusiems:

Rekomendacinė diagnostinė konsultacija vienkartinė konsultacija asmeninės terapinės programos sudarymui. Konsultuoja Lina Vėželienė.

DUK

Kokį žmogų galima būtų laikyti sveiku?

Drąsų gyventi, džiaugtis ir mylėti; lankstaus bei guvaus proto, atviros širdies; laisvą, kuriantį, pasitikintį, gražų. Tokiais, paprastai, būna visi vaikai, bet retas kuris suaugęs.

Kodėl taip atsitinka?

Gyvenimo kelyje sukauptos skaudžios patirtys, traumos, sudėtingi negatyvūs išgyvenimai visą šį prigimtinį žmogaus grožį tarsi uždaro, paslepia. Ir gyvenimo džiaugsmu trykštantis vaikas pamažu transformuojasi į nelaimingą, baugštų, agresyvų, kančiose skendintį suaugėlį.

Ar įmanoma transformacija atgal?

Tikiu, kad įmanoma! Įmanoma susigrąžinti gebėjimą mylėti, džiaugtis, įmanoma išsilaisvinti iš laisvę ribojančių nuostatų ir baimių. Žmogus gali save keisti ir gali keisti savo gyvenimą. Jei tik tam iš tiesų pasiryžta…

Kaip tą padaryti?

Žmogus – daugialybė, sudėtinga būtybė. Todėl grįžimas prie sveikatos taip pat turi vykti ne vienu vieninteliu būdu. Kartais patartina taikyti net kelis skirtingus būdus vienu metu. Tarkim, kai kurias traumas ar sutrikimus sėkmingai gydo žodiniai metodai: psichoterapija, konsultavimas, sielovada. Kai kurių psichikos sužeidimų atveju, žodinė terapija menkai efektyvi. Tuomet dialogas su sveikąja žmogaus prigimtimi turi būti mezgamas per kūną. Tam tinka judesio, dramos, šokio terapijos.  Pasitaiko, kad iš kritinių būsenų gelbėja tik medikamentinis gydymas, o kartais, kaip geriausias ,,vaistas“ suveikia ir meditacija ar malda.

Žmonių psichinės sveikatos negalavimus sunku sudėlioti į konkrečias lentynėles, nes jie reiškiasi skirtingai, kilmė jų skirtinga, netgi sąsajos su fiziniu kūnu yra skirtingos. Todėl ir gydymas ar gydymasis kiekvienu atveju privalo būti skirtingas, visapusiškas bei pritaikytas konkrečiam žmogui.

Svarbiausia, kad žmogus pats savęs neįkalintų savo nelaimėje, neužsidarytų kančioje. Ieškotų sau tinkančios pagalbos, eksperimentuotų, tyrinėtų. Derintų įvairius pagalbos ir savipagalbos būdus.

Nėra beviltiškų atvejų, yra tik vilties netekęs pacientas.

Kokie rezultatai reikštų, kad pagalbos būdai tinkami ir psichinė bei dvasinė sveikata grįžta?

 • Nustojate ignoruoti kūno signalus.
 • Nustojate sau kenkti.
 • Pradedate, jausti tai, ką jaučiate.
 • Rimsta mentalinis chaosas galvoje.
 • Jaučiate daugiau ramybės.
 • Gebate atsipalaiduoti.
 • Grįžta norai ir svajonės.
 • Turite energijos pokyčiams.
 • Drąsiau priimate gyvenimo pasiūlymus.
 • Susidraugaujate su savo kūnu.
 • Gerėja santykiai su aplinkiniais, artimaisiais.
 • Turite mažiau pretenzijų sau ir kitiems.
 • Pastebite pasaulio grožį.
 • Jaučiate meilę, džiaugsmą, dėkingumą.

Ir tradicinis klausimas, nuo ko pradėti?

Zen Meistras Seugg Sahnas pataria pradėti nuo apsisprendimo: ,,Privalote nuspręsti, kuo užsiimsite, o tada nesiblaškydami darykite tik tai.“

Jeigu nusprendžiate susigrąžinti gebėjimą mylėti, ramybę, gyvenimo džiaugsmą, psichinę ar fizinę sveikatą – tuomet nebesiblaškykite ir darykite tik tai. Kantriai ir atkakliai siekite savo tikslo. Ir ne taip jau svarbu, koks bus tas jūsų pirmas žingsnis, ar pradėsite nuo maldos ar nuo dietos, svarbu, kad judėtumėte link tikslo. Kantriai ir atkakliai. Tikėdami ir pasitikėdami. Savo tempu ir savais būdais. Su pagalba ar be jos.

,,Nesiblaškydami darykite tik tai“!

fb_icon Gyvoji psichologija Facebook’e

fb_icon Gyvoji psichologija | Klausimų-atsakymų grupė Facebook’e

Gyvoji psichologija Instagram’e