Apie studiją

Psichoterapijos ir kitų holistinių terapijų studija ,,Gyvoji psichologija”

Priklausomai nuo psichologinės problemos raiškos bei asmenybės ypatumų, kiekvienas mūsų klientas gali rinkti jam efektyviausius psichinės bei dvasinės sveikatos susigrąžinimo būdus.

Visi mūsų siūlomi pagalbos būdai vienas kitą papildo ir yra skirti proto, kūno bei sielos sveikatos ir harmonijos stiprinimui. Užduotis ne iš lengvųjų… Todėl, įvertinę kiekvienos pagalbos rūšies galimybių ribas, bendradarbiaujame  su įvairiais specialistais. Mūsų komandoje yra ne tik psichoterapeutas, psichologas, bet ir kūno terapijos, energoterapijos, šokio meno specialistai, masažo meistras, karjeros konsultantas.

Savo klientams siūlome ir tradicines, ir netradicines paslaugas:

Labiau protui:

Labiau sielai:

Labiau kūnui:

Jei sunku apsispręsti, kuri iš mūsų pasiūlytų paslaugų jums būtų tinkamiausia, klauskite. Patarsime, nuo ko pradėti ir ką rinktis toliau, remiantis informacija, kurią pateiksite užpildę ,,Kliento užklausos anketą“.


“Gyvosios Psichologijos” studija nuo šiol turi dar vieną erdvę bendrauti, diskutuoti, susirašinėti. Tai yra virtuali PATREON platforma.

 • GP Patreon‘e bus galimybė užduoti man savo klausimus ir gauti atsakymus.
 • Čia vyks gyvos diskusijos įvairiomis aktualiomis psichologinėmis temomis.
 • Bus organizuojamos ir online grupės, bei mokymai.
 • GP Patreon‘e rasite ir tinkalaidžių, kur į įdomesnius jūsų klausimus atsakinėsiu gyvai…
Nors kai kurie iš šių punktų dar tik pakeliui, ,,Gyvosios psichologijos“ Patreon‘o bendruomenės nariais kviečiu tapti jau dabar, nes jau nuo šiandien čia galite skaityti naujausius mano tekstus, bei užduoti aktualius jums klausimus. 📖

PRISIJUNGTI PRIE GP PATREON BENDRUOMENĖS


DUK

Kokį žmogų galima būtų laikyti sveiku?

Drąsų gyventi, džiaugtis ir mylėti; lankstaus bei guvaus proto, atviros širdies; laisvą, kuriantį, pasitikintį, gražų. Tokiais, paprastai, būna visi vaikai, bet retas kuris suaugęs.

Kodėl taip atsitinka?

Gyvenimo kelyje sukauptos skaudžios patirtys, traumos, sudėtingi negatyvūs išgyvenimai visą šį prigimtinį žmogaus grožį tarsi uždaro, paslepia. Ir gyvenimo džiaugsmu trykštantis vaikas pamažu transformuojasi į nelaimingą, baugštų, agresyvų, kančiose skendintį suaugėlį.

Ar įmanoma transformacija atgal?

Tikiu, kad įmanoma! Įmanoma susigrąžinti gebėjimą mylėti, džiaugtis, įmanoma išsilaisvinti iš laisvę ribojančių nuostatų ir baimių. Žmogus gali save keisti ir gali keisti savo gyvenimą. Jei tik tam iš tiesų pasiryžta…

Kaip tą padaryti?

Žmogus – daugialybė, sudėtinga būtybė. Todėl grįžimas prie sveikatos taip pat turi vykti ne vienu vieninteliu būdu. Kartais patartina taikyti net kelis skirtingus būdus vienu metu. Tarkim, kai kurias traumas ar sutrikimus sėkmingai gydo žodiniai metodai: psichoterapija, konsultavimas, sielovada. Kai kurių psichikos sužeidimų atveju, žodinė terapija menkai efektyvi. Tuomet dialogas su sveikąja žmogaus prigimtimi turi būti mezgamas per kūną. Tam tinka judesio, dramos, šokio terapijos.  Pasitaiko, kad iš kritinių būsenų gelbėja tik medikamentinis gydymas, o kartais, kaip geriausias ,,vaistas“ suveikia ir meditacija ar malda.

Žmonių psichinės sveikatos negalavimus sunku sudėlioti į konkrečias lentynėles, nes jie reiškiasi skirtingai, kilmė jų skirtinga, netgi sąsajos su fiziniu kūnu yra skirtingos. Todėl ir gydymas ar gydymasis kiekvienu atveju privalo būti skirtingas, visapusiškas bei pritaikytas konkrečiam žmogui.

Svarbiausia, kad žmogus pats savęs neįkalintų savo nelaimėje, neužsidarytų kančioje. Ieškotų sau tinkančios pagalbos, eksperimentuotų, tyrinėtų. Derintų įvairius pagalbos ir savipagalbos būdus.

Nėra beviltiškų atvejų, yra tik vilties netekęs pacientas.

Kokie rezultatai reikštų, kad pagalbos būdai tinkami ir psichinė bei dvasinė sveikata grįžta?

 • Nustojate ignoruoti kūno signalus.
 • Nustojate sau kenkti.
 • Pradedate, jausti tai, ką jaučiate.
 • Rimsta mentalinis chaosas galvoje.
 • Jaučiate daugiau ramybės.
 • Gebate atsipalaiduoti.
 • Grįžta norai ir svajonės.
 • Turite energijos pokyčiams.
 • Drąsiau priimate gyvenimo pasiūlymus.
 • Susidraugaujate su savo kūnu.
 • Gerėja santykiai su aplinkiniais, artimaisiais.
 • Turite mažiau pretenzijų sau ir kitiems.
 • Pastebite pasaulio grožį.
 • Jaučiate meilę, džiaugsmą, dėkingumą.

Ir tradicinis klausimas, nuo ko pradėti?

Zen Meistras Seugg Sahnas pataria pradėti nuo apsisprendimo: ,,Privalote nuspręsti, kuo užsiimsite, o tada nesiblaškydami darykite tik tai.“

Jeigu nusprendžiate susigrąžinti gebėjimą mylėti, ramybę, gyvenimo džiaugsmą, psichinę ar fizinę sveikatą – tuomet nebesiblaškykite ir darykite tik tai. Kantriai ir atkakliai siekite savo tikslo. Ir ne taip jau svarbu, koks bus tas jūsų pirmas žingsnis, ar pradėsite nuo maldos ar nuo dietos, svarbu, kad judėtumėte link tikslo. Kantriai ir atkakliai. Tikėdami ir pasitikėdami. Savo tempu ir savais būdais. Su pagalba ar be jos.

,,Nesiblaškydami darykite tik tai“!

 

ATSILIEPIMAI APIE STUDIJĄ

 

“Abiejų praktikų nauda yra didelė- tiek fizine, tiek dvasine prasme- kūno ir dvasios lankstumas ir harmonija tik didėja.

Flower Dance ir sensorinė meditacija man yra kaip balzamas kūnui ir sielai, nes padeda mažinti kasdienybės iššūkių padarinius, švelniai valo praeities “nuosėdas”, stiprina pasitikėjimo savimi “raumenis”. Kiekviena moteris turėtų nuo jaunumės pasirinkti sau praktiką. Rekomenduoju Flower Dance ir sensorinę meditaciją, padedančias atsiskleisti moteriškam potencialui, švelniai, pagal individualų tempą. Šios praktikos man- tai kelionė į save ir su savimi atradimų ir gilesnio savęs pažinimo ir skleidimosi keliu. Šių praktikų prasmė ir “šalutinis” jų poveikis- laimė ir darna su savimi, moteriška harmonija- skleidžiasi ir pildosi vis labiau, subtiliau. 

Pasitikiu Linos ir Agnės profesionalumu ir švelniu vedimu praktikų metu.” 

– Vita


“Labai džiaugiuosi atradusi Gyvosios Psichologijos studiją. Apsilankyti paskatino emocinis išsekimas, įtakotas didelių darbų krūvių. Profesionali Linos pagalba, greitai padėjo atsistatyti, atgauti vidinę ramybę ir vėl džiaugtis gyvenimo teikiamais malonumais. Linos įžvalgos, užduodami klausimai man padeda eiti sąmoningumo keliu, vis labiau pažinti save, jaustis vis ramiau net ir sudėtingose ar nemaloniose situacijose. Prijungusi dar ir sensorines meditacijas, gaunu išties visą kompleksą terapijų, kurios mane stiprina, leidžia vis labiau džiaugtis savimi ir aplinka be išorės įtakos. Dėkoju Linai ir Agnei. Labai džiaugiuosi jus sutikusi…”

– Asta


“Ilgą laiką niekaip negalėjau prisėti ir pasidalinti su visais  raštu dėkingumu dviems nuostabioms ir ypatingoms moterims – Linai Vėželienei ir Agnei Vėželytei. Negalėjau, nes norisi pasakyti tiek daug, ką sunku sutalpinti vienoje žinutėje. Mano bendrystė su Gyvosios psichologijos siela Lina Vėželiene prasidėjo dar 2013 m. po vyro savižudybės. Iki tol bandžiau ieškoti sau pagalbos pas dar du psichologus. PIrmu atveju pavyko sumanipuliuoti savo būseną (pačiai nuo jos bėgant) tiek, kad psichologas įtikėjo fantastiniu mano gyjimu. Visgi po 3 mėn.  tapo visai blogai ir pas jį paprašiau pagalbos – tikėdamas mano puikiu gyjimu jis pasiūlė vaikščiot aplink namą tam tikrais judesiais. Toliau nepasakosiu, bet kažkaip išbuvau iki kito psichologo. Antru atveju,  pas kitą psichologą, per 5 seansą supratau, jog “koučinu” psichologę, tad nusprendžiau už tai nemokėti pinigų daugiau… Ir likau pati su savimi… kas artino prie vidinės bedugnės. Lina Vėželienė atsirado mano gyvenime dar po metų – kai negalėjimas verkti ir užspaustos emocijos pradėjo virsti atomine tragedija. Ji buvo ta, nuo kurios nepavyko pasislėpti prašant pagalbos… Taip taip, dažnai mes patys suvokiame ir ieškome pagalbos, o iš tikro slepiamės ir bijome būti “nuogi”. Tiksliau, Lina padėjo man nustoti slėptis nuo savęs, nepasiduoti logikos ir proto manipuliacijom. Tai leido gyti greitai ir pasveikti tiek, kad leisti sau gyventi pilna krūtine ir suteikti sau antrą šansą. Linos pagalba išmokau atpažinti savo proto “žaidimus” ir kaip su tuo tvarkytis.

Visgi prieš porą metų gyvenime turėjau situaciją, kai skaudėjo emociškai taip stipriai, kad tai virto gilia depresija, net mokant proto “žaidimų” taisykles bei kaip su tuo dorotis. Protas buvo sau, o emocijos jam visiškai nepavaldžios. Tikiu dažnas susiduria su situacija, kai žino ką daryti ir kodėl, bet emocijos yra nevaldomos… Tada gavau pasiūlymą susipažinti su Agnės Vėželytės taikoma energetinio gydymo praktika. Prisipažinsiu – šiek tiek dvejojau… jauna, graži mergina ir išmintis? Įprastinė logika buvo labai klaidinga. Agnė turi neapsakomą talentą padėti susitvarkyti su savo emocijomis! Ji išmoko dirbti su savimi ir jausti tą tikrąją vidinę ramybę ir stiprybę atrandant balansą tarp proto, sielos ir kūno. Per 2 mėnesius po 1 vieną vizitą per savaitę iš gilios krizės apimtos moters tapau laiminga be jokių išorinių aplinkybių pokyčių. Ačiū Gyvosios psichologijos šeimai! Tai unikali komanda, kur keičiasi gyvenimai, nes žmonės išmoksta mylėti save ne tik protu, bet ir siela. Lina ir Agne – visada būsiu Jums dėkinga už susigrąžintą įvairių spalvų savo gyvenimą. P.S.: Šalutinis poveikis – sėkmingai pradėjęs kristi viršsvoris 🙂 “

– Kristina


Stebiu ir stebiuosi Linos profesine drąsa ir įžvalgumu, bei jos, matyt, įgimta aistra pažinti žmogų ir jo sielos gydymo būdus. Ji nuolat išeina už savo profesijos ribų, atrasdama ir sujungdama, sukuria gilesnius ir paveikesnius būdus žmogaus gijimui.

Linos Gyvosios psichologijos studija – tokios veiklos rezultatas. Dalyvauju keliuose užsiėmimuose – kūno terapijoje, sensorinėse meditacijose, šokiuose ir kiekvienas jų tam tikram gyvenimo laikotarpiui suteikia būtent tą gydymą, postūmį ar aiškumą, kurio būtinai tuo metu reikia. 

Labai rekomenduoju šią studiją ir joje dirbančią Linos komandą tokiam žmogui, kuris pasimetęs, emociškai sužeistas, ar pasiklydęs tarp daugelio mokymų, bet viduje turi aiškų ir nenumaldomą norą būti laimingu.

– Viktorija


Jei norite palikti atsiliepimą apie studiją ar kažkurią mūsų teikiamą paslaugą, galite tai padaryti parašant mums žinutę kontaktų formoje.

 

fb_icon Gyvoji psichologija Facebook’e

fb_icon Gyvoji psichologija | Klausimų-atsakymų grupė Facebook’e

Gyvoji psichologija Instagram’e