,,Gyvosios psichologijos“ studijoje teikiamos psichologinės pagalbos paslaugos. Studija įkurta 2017 m. Šiai dienai čia dirba 6 įvairių psichologinės pagalbos sričių specialistai. Studiją įkūrė ir psichoterapines studijos paslaugas kuruoja psichoterapeutė, populiariosios psichologijos knygų autorė Lina Dirmotė (Vėželienė). Studijos veikloms vadovauja Agnė Vėželytė.

,,Gyvosios psichologijos“ studijoje vyksta:

,,Gyvosios psichologijos“ studijoje teikiamų paslaugų filosofija remiasi ©,,Penkių meilės stichijų“* teorija. Tai unikali ir šiuolaikiška senųjų žmogaus pažinimo filosofijų versija, suteikianti tvirtą pagrindą gilesniam savęs pažinimui ir atskleidžianti giliąsias psichologinių (ir ne tik) ligų priežastis. ,,Penkių meilės stichijų“ teorijos idėjos padeda kuriant artimus santykius, gelbsti siekiant materialinės gerovės ar net ieškant savo pašaukimo. 

*Penkios meilės stichijos – tai mūsų planetos Gamtos energetinė-dvasinė ,,statybinė medžiaga“. Visa, kas gyva, yra sukurta iš šių penkių Meilės kokybių: Ugnies, Vandens, Oro, Žemės ir Šviesos. 

Žmogus, būdamas Gamtos dalimi, taip pat yra ,,pagamintas“ iš šių penkių Stichijų. Todėl žmogaus organizmo gyvastį lemia ne tik neuronų impulsai, kraujo, limfos, vandens ir kitų fiziologinių medžiagų judėjimas, bet ir nemateriali Gamtos energijų forma – penkios Meilės stichijos. 

Penkių meilės stichijų balansas arba disbalansas įtakoja žmogaus gyvybingumą, o iš čia ir psichinę bei fizinę sveikatą. Todėl Meilės stichijų balanso atkūrimas tampa svarbia holistinės psichologinės pagalbos dalimi.

Daugiau informacijos apie © Penkias meilės stichijas ir jų praktinį taikymą psichologinių problemų sprendimuose rasite 2022 m. pabaigoje pasirodysiančioje Linos Dirmotės (Vėželienės) ir Agnės Vėželytės knygoje ,,Penkios meilės stichijos“.

,,Gyvosios psichologijos“ specialistai

Lina Dirmotė – šokio terapeutė, psichoterapeutė, pedagogė.
Ilona Kižina – psichologė.
Simona Barysienė – psichologė.
Martyna Kirdeikytė – psichologė.
Agnė Vėželytė – meditacijų mokytoja, energoterapeutė.

,,Gyvosios psichologijos“ komanda

Agnė Vėželytė – studijos vadovė.
Vaiva Andrusevičiūtė – marketingas ir socialinių tinklų administravimas.
Tautvydas Ilčiukas – informacinių technologijų sprendimai ir priežiūra.
Simona Kazlauskaitė – dizainas ir vizualiniai sprendimai.
Paulius Vėželis – strateginiai sprendimai.
Santa Katkutė – Fotografė.

Dėkojame už atsiliepimus.
Džiaugemės kartu su jumis kiekvienu jūsų pokyčiu!
0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasĮ parduotuvę
    -->