Apie mus

Mes, Lina ir Agnė, esame ,,Gyvosios psichologijos“ centro įkūrėjos, Penkių meilės stichijų® filosofijos ir Meilės stichijų psichologijos autorės. O taip pat mes esame sėkmingai bendradarbiaujančios mama ir dukra. Apjungusios skirtingas patirtis ir turėdamos tapačius siekius, mes sukūrėme Gamtos ir žmogaus vienovės studijų centrą ,,Gyvoji psichologija“.

Mūsų siūlomi psichinės sveikatos bei dvasinės gerovės stiprinimo būdai yra kruopščiai išieškoti ir praktiškai patikrinti autoriniai kūriniai, atspindintys Penkių meilės stichijų filosofijos idėjas ir mūsų pačių pasaulėžiūrą.

Meilė – mūsų religija.
Gamta – mūsų šventraštis.
Gyvenimas – mūsų mokytojas.

MŪSŲ ISTORIJA

,,Gyvoji psichologija“ gimė 2016 m. Ankstyviausiame savo raidos etape tai buvo tik populiariosios psichologijos tinklaraštis, vėliau jis išaugo į psichologines paslaugas teikiančią studiją ir 2023 m. buvo reorganizuotas į Gamtos ir žmogaus vienovės studijų centrą.

Nuo 2023 m. ,,Gyvosios psichologijos“ centro veikla remiasi Penkių meilės stichijų filosofija© ir Meilės stichijų psichologija© .

Meilės stichijų psichologija – tai psichologijos kryptis, apjungianti dvasinius gamtos dėsnius, meilės santykius ir žemiško gyvenimo prasmę, – dalykus, iš esmės lemiančius žmogaus psichinę sveikatą ir dvasinę gerovę. Skaityti daugiau.

,,Atradusiosios savą filosofiją ir suformulavusios savus gyvenimo gerovės principus, susidūrėme su problema – jų realizavimui nebetiko klasikiniai psichinės pagalbos įrankiai. Reikėjo kurti savus. Taip ,,Gyvosios psichologijos“ teikiamų paslaugų sąraše atsirado autorinės praktikos: sensorinė meditacija, terapinis šokis, meditacinė psichoterapija, dvasinio intelekto lavinimo pratybos. Tinkamiausių metodų ir įrankių paieška, jų testavimas truko 2-3 metus. Atlaikiusieji patikimumo, tvarumo ir rezultatų stabilumo testus buvo įtraukti į dabartines ,,Gyvosios psichologijos“ programas“ – Lina Dirmotė.
Šiai dienai ,,Gyvosios psichologijos“ centras vykdo Penkių meilės stichijų instruktorių rengimo programas ir teikia paslaugas žmonėms, ieškantiems tvarių psichinės sveikatos ir dvasinės gerovės stiprinimo būdų.

0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasĮ parduotuvę